w3.jpg

Doma i na cestách

Přenosný LED projektor M1 Pro není pouze ideálním společníkem pro domácí zábavu a filmové večery, ale bude vám také skvělým parťákem na cesty. Díky jeho lehké konstrukci o velikosti knížky se krásně vejde i do menšího batůžku. Navíc váží necelý jeden kilogram, takže vás z něj ani nebudou bolet záda. Dodává se také s pevným pouzdrem, které je vhodné právě na cesty, aby se projektor nepoškodil.

Jeho velkou výhodou je vestavěná baterie, tudíž si při promítání venku nemusíte dělat hlavu, kam zapojíte nabíječku. A pokud byste si dali filmový maraton, můžete k němu připojit powerbanku. A kino pod hvězdami může začít.

V případě, že se vám zrovna nechce koukat na filmy či seriály, M1 Pro má mnoho dalších využití. Tím, že umožňuje zrcadlení obrazu z vašeho chytrého telefonu, si s ním můžete promítat své fotky a videa z cest, a užitečný bude například i při videohovorech s vašimi blízkými.

w1.jpg

Trocha technických dat

Projektor M1 Pro má patentovaný chytrý stojan 3 v 1 pro projekci v rozsahu 360°, automatické zapnutí/vypnutí a slouží i jako krytka objektivu. Otočením stojanu se projektor automaticky zapne. Robustní kovový stojan lze snadno postavit kdekoliv a promítat tak velký a živý obraz. Chcete-li projektor vypnout, jednoduše otočte stojan zpět a zakryjte objektiv projektoru. Stojan funguje také jako ochranný kryt při přenášení.

Model M1 Pro dokáže promítat dokonale zformovaný obraz z jakéhokoli úhlu. Díky schopnosti automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení lze úhel obrazu okamžitě upravit. Komplexní možnosti nastavení pak umožňují rovnoměrný tvar obrazu promítaného zepředu, shora, zespodu i ze stran.
Díky vestavěnému připojení Wi-Fi lze chytrá zařízení bezdrátově spárovat s projektorem M1 Pro a zrcadlit na obrazovce širokou škálu obsahu. Přenosný projektor navíc umožňuje všestranné zvukové možnosti, které se hodí pro každou příležitost. Lze jej použít jako Bluetooth reproduktor nebo jej jednoduše připojit ke sluchátkům a ponořit se do zábavy s velkým obrazem.

w2.jpg

Je to fešák!

Projektor M1 Pro je navržen v novém estetickém stylu a jeho povrch je opatřen síťovanou texturou, která dodává elegantnímu kovovému vzhledu jemný nádech. Intuitivní dotykový panel na horní straně umožňuje uživatelům přehrávat, pozastavit a upravovat hlasitost, zatímco zakřivený magnetický kryt vstupních a výstupních portů doplňuje jeho minimalistický design.

646b34ee2732fobrazek.png
 
 

Reklama