Jaro je v plném proudu a my postupně odkládáme některé vrstvy oblečení. Proto je třeba dostat své tělo do nejlepší formy. Svět žen vyžaduje dokonalost. Skvělý účes, upravenou tvář a hedvábně hladkou pokožku bez chloupků. Řešení nabízí společnost Philips, která představuje jedinečné epilátory, dámské holicí strojky a zastřihovače, díky kterým může být odstraňování chloupků i příjemně strávenou chvilkou.

Epilace

Nejjemnější epilátory s ledem a sonickou masáží s Aloe Vera

philipsEpilátory Philips Satinelle Ice Premium jsou důmyslným řešením potlačujícím nepříjemný pocit bolesti, a to hned dvakrát. Součástí epilátorů je totiž výkyvná chladicí hlava, která minimalizuje bolest za pomoci ledového efektu. Druhým „zmírňovačem“ je sonický masážní systém s využitím Aloe Vera, který poskytuje vysokofrekvenční masírování právě epilovaného místa. Opět tak dochází k výrazné redukci bolestivého pocitu. To ale není vše. Nejvyšší model HP 6517 je akumulátorový, takže nemusíte čas epilace trávit „uvázaná“ u zásuvky. Pro ženy s opravdu citlivou pokožkou, a nejen pro ně, jsou Satinelle Ice Premium vybaveny hypoalergenní keramickou hlavou, která předchází případnému podráždění nebo alergickým reakcím. Pro depilaci velmi citlivých míst nabízí HP 6517 a HP 6515 výměnnou holicí hlavu. Pro péči mezi jednotlivými epilacemi pak všechny tři modely nabízí peelingovou rukavici a krytku pro epilaci choulostivých částí těla. Každé balení obsahuje i praktické úložné pouzdro, do kterého je možné vše uložit. Během používání ženy jistě také ocení výběr ze dvou rychlostí, ergonomický tvar strojků, díky kterému epilátory příjemně padnou do ruky, ale i fakt, že epilační hlava je jednoduše omyvatelná, čímž usnadňuje a zaručuje lepší hygienu.

Nové epilátory Philips Satinelle Soft (NOVINKA JARO 2009)

philipsNový epilátor Philips Satinelle Soft 2 v 1 (HP 6509) s kovovým epilačním systémem a dvěma rychlostmi nabízí speciální krytku pro masáž a zvedání chloupků. Kromě omyvatelné epilační hlavy má k dispozici i odnímatelnou holicí hlavu pro odstraňování chloupků z choulostivých míst a nástavec pro zastřihování. Druhý model Satinelle Soft HP 6508 nabízí kovový epilační systém s dvěma rychlostmi a speciální dvojitě zakřivenou masážní krytku a krytku pro epilaci citlivých míst. Model Satinelle Soft HP 6507 je díky speciální opti-start krytce s masáží pro snadnou epilaci ideálním řešením pro ženy a slečny, které s epilací začínají. Má omyvatelnou kovovou epilační hlavu a dvě rychlosti.

Speciální sada epilátoru a zastřihovače (NOVINKA JARO 2009)

philipsTato speciální sada s typovým označením HP 6530 obsahuje nový epilátor Philips Satinelle Soft HP 6507, který je díky speciální opti-start krytce s masáží pro snadnou epilaci ideálním řešením pro ženy a slečny, které s epilací začínají. Má omyvatelnou kovovou epilační hlavu a dvě rychlosti. Druhým výrobkem je akumulátorový Philips Bikiny HP 6371, přesný a jemný  zastřihovač, který nabízí nejen možnost zastřihování v pěti délkách, ale také holení a precizní tvarování kontur. Je vodotěsný, a tudíž umožňuje mokré i suché používání.

Ultra jemné epilátory se zklidňující chladicí rukavicí

philipsNové epilátory Philips Satinelle Ice s keramickou epilační hlavou nabízejí nejen jednoduchý, bezbolestný a přitom efektivní způsob odstraňování chloupků s dlouho trvajícím účinkem, ale i módní barvy a přitažlivý design. Epilátory jsou vybaveny speciální zklidňující chladicí rukavicí a masážními pacičkami, které právě epilované místo masírují, a redukují tak pocit bolesti. Nejvyšší fialový model HP 6483 nabízí kromě omyvatelné epilační keramické hlavy kryt pro jemnou epilaci a holicí hlavu pro odstraňování chloupků z choulostivých míst. Součástí balení je i praktické úložné pouzdro. Druhý růžový model HP 6482 je k dispozici včetně krytu pro jemnou epilaci a třetí tyrkysový model HP 6481 je vybaven omyvatelnou hlavou a praktickým úložným pouzdrem.

Holení

Rychle a bezpečně, za mokra i za sucha

philipsElektrický strojek Philips Ladyshave Double Contour (HP 6335) přináší velmi rychlé a účinné oholení i zastřihování, a to i v hůře dostupných místech. Jeho plovoucí holicí hlava je totiž dvojitá a díky tomu se bez problémů přizpůsobí každé tělesné křivce. Neuniknou jí ani více odolné chloupky. Kromě holicí hlavy je tento strojek vybaven i výsuvným zastřihovačem, který je ideální pro úpravu delších chloupků. To vše bez rizika poškrábání či pořezání. Holicí strojek HP 6335 je akumulátorový, a tak na rozdíl od klasických žiletek nabízí možnost jak mokrého, tak i suchého holení. Dokonale upravené nohy můžete mít tedy nyní opravdu kdykoliv a kdekoliv si vzpomenete. 12 hodin nabíjení vystačí až na 20 minut nepřetržitého používání. Díky své velikosti se bez problémů vejde do kabelky či kosmetické taštičky. Můžete jej tak použít opravdu na poslední chvíli, třeba těsně před odchodem na rande.

Dvě holicí hlavy pro dokonalé oholení

philipsRůžový holicí strojek Philips Ladyshave Body Contour (HP 6317) je ideálním pomocníkem pro dokonalé oholení všech částí těla, včetně těch hůře přístupných. K tomuto účelu je vybaven dvěma speciálními výkyvnými holicími hlavami. Zatímco ta první je svou velikostí otvorů ideální pro rychlé oholení větších ploch, jako jsou nohy nebo ruce, speciální „zlatá“ hlava z pravého 24karátového zlata poskytne precizní a velmi citlivé oholení podpaží či oblasti třísel. Holicí strojek je bateriový (2 x AA), je vodotěsný, a tudíž je možné jej použít i během sprchování.

Zastřihování 

Nenechte svůj porost ladem, ukažte svou kreativitu a buďte sexy!

philipsNový Philips Bikini Perfect (HP 6373) je malý, ergonomicky tvarovaný zastřihovač, který nabízí nejen možnost zastřihování, ale také holení a precizní tvarování kontur. Je speciálně určený pro kreativně smýšlející ženy, jež hledají bezpečnou, efektivní, ale hlavně bezbolestnou možnost zastřihování v oblasti třísel. Stříhací jednotka z nerezové oceli s posuvným hřebenem umožňuje zastřižení v několika délkách. Výměnná holicí hlava disponuje hypoalergenní planžetou, čímž minimalizuje případné podráždění pokožky. Bikini Perfect je akumulátorový přístroj, který po nabití vydrží až 35 minut při běžném používání. Odnímatelná stříhací jednotka má bezúdržbové ostří a velmi snadno se čistí za pomoci přiloženého kartáčku.

philipsEpilátory, holicí strojky a zastřihovače Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 899 Kč (HP 6517), 3 299 Kč (HP 6515), 2 999 Kč (HP 6513) 2 499 Kč (HP 6483), 2 199 Kč (HP 6482), 1 999 Kč (HP 6481), 1 899 Kč (HP 6509), 1 599 Kč (HP 6508), 1 299 Kč (HP 6507), 2 299 Kč (HP 6530), 1 599 Kč (HP 6335), 999 Kč (HP 6317) a 1 299 Kč (HP 6373).