62a1a77e5f29cobrazek.png

Přeneste se na stadion pro silné zážitky

Pokud máte doma sportovní fanoušky, co si chtějí obrazem i zvukem vychutnat podívanou na světová utkání, máte řešení doslova na dosah ruky. Nemusíte ani kupovat drahé lístky, ani letenky a ubytování. Elegantní, chytrá Hisense U7HQ s umělou inteligencí totiž přenese atmosféru ze stadionu přímo k vám do obýváku.  

62a1a79cf0601obrazek.png

Velkorysá obrazovka s kvantovými tečkami a lokálním podsvícením v celé ploše má obnovovací frekvenci 120 Hz, a proto zajistí plynulý a ostře ohraničený obraz bez rozmazání nebo problikávání. Technologie MEMC zase zaručuje díky vkládání mezisnímku plynulý pohyb i při prudké změně scény nebo při rychlých pohybech kamery či změně měřítka. A o rychlý pohyb a švenky kamerou není na velkých okruzích rozhodně nouze.

Novinka nabízí dokonalé audio-vizuální zázemí pro rychlé scény, a tak není divu, že se stává oficiálním televizorem pro blížící se Mistrovství světa ve fotbale. Přichází ve dvou velikostech úhlopříčky – větší Hisense 65U7HQ se bude prodávat za 22 990 Kčč, Hisense 55U7HQ pak za 19 990 Kč.
 
Připojte se ke všemu, co máte rádi

Hisense U7HQ má k dispozici další lahůdku, a to profesionální herní režim Game PRO s technologií AMD FreeSync Premium a moderním spojením přes HDMI 2.1. Prostřednictvím chytrých funkcí televizoru s rychlým čipsetem Hi-View Engine a nejnovější verze operačního systému VIDAA U6.0 se můžete jednoduše a intuitivně připojit ke všemu, co máte rádi, ať už je to váš vlastní obsah, nebo třeba streamované sportovní přenosy a hry. Usnadní vám to i celá řada předinstalovaných aplikací včetně českých.

Užijte si nekonečné příběhy plné emocí

TV podporuje všechny HDR formáty. Podmanivou podívanou ještě umocňuje i kinotechnologie Dolby Vision se sytými a bohatými barvami, ostrými křivkami a precizně vykreslenými detaily, a to nejen ve scénách zalitých sluncem, ale i v temných částech obrazu. Barvy budou až 40krát jasnější a černá až 10krát tmavší.

O pohlcují zvukový zážitek se pak postarají další technologie známé z kina, a sice Dolby Atmos a DTS Virtual: X, které kolem diváka vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Výsledkem je prostorový, realistický a přesně vybalancovaný zvuk bez zkreslení a ořezávání. Prožitek bude intenzívní a strhující, jako byste byli vy sami hlavní hrdinové akce bez ohledu na vzdálenost od obrazovky i na to, na jakém místě budete zrovna sedět.

Na špici je laserová TV

62a1a7c704abfobrazek.png

Pokud byste si chtěli užít podívanou na té nejvyšší úrovni, je pro vás jako stvořená laserová TV Hisense TriChroma L9G s projekční technologií budoucnosti se třemi laserovými paprsky. Dokáže jako první pokrýt více než 90 % barevného spektra viditelného lidským okem a v současnosti představuje v kategorii velkých TV absolutně nejvyšší standard. Barevný gamut této TV převyšuje o 7 % nejnovější standard pro televizní vysílání a o plných 50 % nejlepší kino. Nabídne skvělý obraz I ve dne bez zatažených závěsů.
 
Dobijte baterie

62a1a7e903994obrazek.png

Tu pravou pohodu jako na stadionu nebo v pravém hráčském doupěti ještě podtrhne drink, který vychladíte v parádní XXL čtyřdveřové chladničce Hisense RQ760N4AFF s kapacitou 585 l a konvertibilním oddílem. Ten se může z mrazničky změnit na chladicí prostor pro občerstvení, další lahve nebo plechovky pro hosty. Pro romantické chvíle se zase hodí drink s ledem, který vám kdykoliv ochotně nabídne integrovaný dávkovač chladné vody a ledu ve dvířkách z tmavého broušeného nerezu. Jestli bojujete s místem, poslouží užší, ale stále skvěle vybavená Hisense RQ563N4SWF1. Prostě dokonalá hi-tech idylka!

Více na www.hisense.cz
62a1a80d0f2c2obrazek.png

Reklama