Přemýšleli jste někdy o tom, jak by to vypadalo, kdyby vaše děti navrhly a zrealizovaly své představy o bydlení? Jak by asi vypadala kuchyň, která odpovídá jejich požadavkům? Měla by čokoládovou fontánu? Byl by v koupelně tobogán a v obýváku opravdické kino? Možná.

Dětské kresby nám toho řeknou mnoho, kolikrát více, než si myslíme. Pokud si váš potomek věří s pastelkou v ruce a měl by chuť sdělit světu, jak to má všechno správně vypadat bez ohledu na názor dospělých, přihlašte ho do naší soutěže. Zatím zůstaneme při zemi a dáme mu prostor „jen“ v mezích vlastního pokoje. Za úkol bude mít nakreslit, jak by měl vypadat dětský pokojíček, kdyby si ho mohl sám navrhnout a vymyslet, a to bez jakéhokoliv omezení.

pokoj

Soutěž spouštíme společně s naším partnerem, Českomoravskou stavební spořitelnou, jejíž velkou část produktů a služeb tvoří právě ty pro děti. Ty je sice využijí až v dospělosti, ale už teď mají jistě jasnou představu o tom, jaké bydlení je nejlepší. A to je přesně to, co chceme vědět.

A ne zadarmo! Za obrázek, který naše porota vyhodnotí jako nejlepší, můžete vyhrát poukaz od ČMSS na 50 000 Kč na renovaci či vybavení dětského pokoje podle vašeho (nebo potomkova) výběru. A to není marné, co říkáte? Kromě toho se náš bytový architekt pokusí podle vítězného návrhu (a samozřejmě s pomocí vítězného architekta) ztvárnit pomocí profesionální 3D vizualizace jeho reálnou podobu.   

To ovšem není vše, v naší galerii můžete vybírat a hlasovat i vy. Jednadvacet obrázků s největším počtem hlasů pak vyhraje krásné věcné ceny. Šanci na hlavní výhru má úplně každý obrázek, který pomocí jednoduchého formuláře nahrajete do naší galerie, a to od 2. 5. do 31. 5. 2017.

Úplné znění pravidel najdete na stránkách soutěže ZDE

Tak co, jdete do toho? Startujeme už 2. 5. 2017! Výhry určitě stojí za to!

Vyhrát mimo hlavní ceny můžete i další ceny, tady je malá ukázka

  • Ložní souprava SAN FAMILY od společnosti JMP
  • Monopoly
  • Play-Doh
  • Lego LEGO Star Wars  Karbonová mrazící komora
  • Stolní lampička Philips Taffty bílá barva

Více informací najdete ZDE

hdsajd

 

Reklama