Herec Martin Dejdar (43) není sice nijak stydlivý, holky ho prý zamlada balily většinou samy, ale milostné scény ve filmu nebo na divadle mu zpočátku dělaly problémy. Postupem času mu to už ani nepřijde, i takové věci prý patří k herecké práci. Obavy z toho, že si musí dávat pozor, aby nějaké krásce, když jí objímá, nepraskly silikony, ale rozhodně nemá. I když na podobný případ upozornila nedávno jedna agentura.

 

„To se taky může stát? O tom ani nevím, řekl bych, že je to vyloučené. Já jsem slyšel něco jiného. Je to sice trochu morbidní, ale problémy s umělými ňadry mají údajně v krematoriích, protože jim ucpávají rošty, ale taková věc mě neohrozí,“ řekl Martin Dejdar.


Sám teď žije ve vzorném manželství a nemůže se chlubit žádnými milostnými aférami. Svoji ženu Danielu potkal na divadelních prknech.


„Chodili jsme kolem sebe, usmívali jsme se, okamžitě mě zaujala, ale já si netroufal. Ona si navíc myslela, že jsem Milan Hein.“


Martina nakonec museli postrčit kamarádi. A dopadlo to skvěle. Přátelé o něm říkají, že své ženě je ochoten charismatický herec splnit téměř každé přání. Opravdu každé? A co kdyby si třeba přála nějakou tu kosmetickou úpravu?

 

„Mně se ženy líbí přirozené, takové, jaké jsou. Takže plastiku bych rozhodně své manželce nedoporučoval. Pokud si ale některá myslí, že jim taková úprava pomůže a… Nakonec, kdyby moje žena projevila takové přání, operaci bych jí asi zaplatil,“ dodal Martin Dejdar.

Reklama