Společnost Deichmann, největší evropský obchodník s obuví, slaví úspěch nejen doma, ale i v celoevropském měřítku: v České republice bylo v roce 2013 prodáno v 100 obchodech 3,49 milionů párů obuvi. Celosvětově provozuje Deichmann 3 500 poboček s přibližně 35 000 zaměstnanci; k těmto číslům ještě doplňme 167 milionů prodaných párů obuvi za rok 2013 a z toho plynoucí obrat 4,6 miliardy eur.

Deichmann

DeichmannV roce 2013 také slavil tento rodinný podnik své 100. jubileum a 10leté výročí v České republice. Do dalšího století se společnost Deichmann rozhodla vykročit s mezinárodní kampaní na téma obuvi jako srdeční záležitosti, která bude mít široký dosah.

Protože milujeme obuv
Tak zní nový mezinárodní slogan společnosti Deichmann

A přesně s tímto mottem v mysli jsme pro vás vybrali nejkrásnější modely do nového přehledu módních trendů pro sezónu Jaro / Léto 2014. Protože obuv byla pro Deichmanna a jeho zákaznice vždy srdeční záležitostí a protože srdce Deichmanna odjakživa tluče pro obuv.

 

Trendy v módní obuvi na Jaro / Léto 2014

V nadcházející sezóně Jaro / Léto 2014 nás překvapivě čeká dechberoucí výběr kozaček! Můžeme se těšit na nezateplené letní kozačky, jednou v šik klučičím stylu, jindy se vzdušným perforováním, potom zase s atraktivními výkroji. Nosit se budou také nýtované řemínky a okázale blyštivý hiphopový styl.

Deichmann

Jaro nás láká do svých spárů také lodičkami, obuví s otevřenou špičkou a obuví s T-pásky přes nárt. Opomenout nesmíme ovšem ani pohodlnou obuv na nízké podešvi: čekají nás čím dál tím víc trendy mokasíny, ale pozadu za nimi nezůstávají ani milované balerínky. Na teplejší období si do skřínek na obuv můžeme připravit hned několikery letní sandály na nízké podešvi, které už samy o sobě navodí skvěle odlehčenou letní atmosféru. V barevné paletě letních tónů se pevně usadily blyštivá zlatá, stříbrná a bronzová a jejich metalické tónování.

Deichmann

Smart Shopping de luxe

Obuv, kam se podíváš... tak to rozhodně platí pro společnost Deichmann, která se svými 100 pobočkami a online shopem v České republice zvedá tep každému milovníkovi módy a módní obuvi! Trendy modely na nadcházející sezónu Jaro / Léto najdete v prodejnách Deichmann, jako vždy s garancí nejlepší ceny.

 

Reklama