Milé čtenářky,

 

těm pozornějším z vás jistě neuniklo, že od prvního prosince na magazínu Žena–in skončila Porodnice.

I když.... Slovo skončila není tak úplně správné. Vhodnější slovo je usnula.

 

Ano, Porodnice na nějaký čas usnula a to jen proto, aby se přibližně za dva měsíce mohla probudit do úplně nové podoby. Do podoby, která, jak věříme, vás osloví, upoutá a třeba vám i poskytne zázemí, do kterého se budete rády vracet...

 

Co nového pro vás maminky tedy připravujeme?

Čekají vás nejen zajímavé články, ale i příběhy ze života, poradny, diskuse.

Nechceme se zaměřit jen na jeden jediný směr. Naopak, chceme vytvořit Porodnici barvitou, pestrou, žijící si svůj vlastní život. Chceme, aby Nová Porodnice byla jakýmsi útočištěm vašich otázek, zkušeností či obav.

 

Pravidelně vás budeme informovat o všem novém v porodnictví, seznamovat vás s alternativními porody, poukazovat na zajímavosti a přinášet vše důležité jak pro vás, tak pro vaše děťátko.

 

Těšit se především můžete na obrovské množství tematicky seřazených diskusí, které mnohé z vás bezesporu uvítají.

 

Tvář Nové Porodnice je sice ještě zahalena rouškou tajemství a čeká na své zrození, ale přesto již dnes víme, že naším cílem je vaše maximální spokojenost.

Zkrátka - Nová Porodnice bude pro vás a o vás.

 

A proto, aby vaše požadavky, náměty, přání, připomínky mohly být splněny na 100 %, připravili jsme pro vás tuto speciální e-mailovou adresuporodnice@zena-in.cz , na kterou nám již teď můžete psát vše, co vás ohledně Porodnice zajímá a co byste na nové příloze uvítaly.

 

Máte nápady, témata, přání? Pak neváhejte a napište nám! Protože jen s vaší pomocí bude mít Nová Porodnice tu pravou tvář. Tvář, která vás pohladí na duši a zahřeje u srdce.

 

P.S. Pokud máte zájem vrátit se k článkům, které na Porodnici vyšly v minulosti, naleznete je v rubrice Porodnice.

Reklama