620247cfed939profimedia-0433912989.jpg

Cannes 2019, premiéra filmu Rocketman / Foto: Profimedia

Kromě toho, že je Deepika Padukone jako chameleon, který s lehkostí přechází z dramatu přes muzikál až po komedie na plátně, je podobně všestranná i na červeném koberci. Přestože pravidelně projevuje lásku indickým návrhářům, jako jsou Sabyasachi Mukherjee a Manish Malhotra, využívá také maximálně evropské kolekce ready-to-wear nebo značky z New Yorku.

Deepika je stejně připravena obléknout sárí jako několikavrstvý neonový tyl od Giambattisty Valli, jak jsme mohli vidět na filmovém festivalu v Cannes v roce 2019. Stejně tak nemá problém vynést výrazné rudé šaty od amerického návrháře Prabala Gurunga jako měla na Met Gala v roce 2018.

FotoJetd-1-.jpg

Cannes 2018, Cannes 2019, Met Gala 2018 / Foto: Profimedia

Dalo by se říci, že Deepika v oblékání dodržuje snad jediné pravidlo: „Nechoď ven, pokud nemůžeš udělat dojem.“ Herečka rozhodně ví, co je potřeba k tomu, aby byl outfit, který oblékne, ikonický.

Při svém debutu v Cannes v roce 2010 oslnila na červeném koberci v křišťálovém sárí Rohita Dala a nechala přihlížející se ptát: „Kdo je tahle dívka?“ Ostatně všechny její róby, které od té doby oblékla v Cannes, jsou ikonické. Deepika Padukone má rozhodně talent pro velkolepé entrée. To z ní udělalo jednu z nejsledovanějších hvězd festivalové sezóny. Na premiéru filmu Rocketman v Cannes roce 2019 vynesla černobílé šaty od Dioru s obrovskou mašlí, které dokázaly zastínit i Eltona Johna.

FotoJedt.jpg

Cannes 2018 / Met Gala 2019 / Premiéra filmu xXx: Návrat Xandera Cage / Foto: Profimedia

A co by to bylo za módní ikonu bez perfektního stylového protějšku. Svůj styl pro módu nezapře ani její drahá polovička. Společně s manželem hercem Ranveerem Singhem jsou v Indii uznáváni jako jeden z nejmódnějších párů.

Deepveer, jak tento pár přezdívají fanoušci, ohromil přítomné například na Zee Cine Awards v roce 2012 v Macau, kde Deepika oslnila ve stříbrné róbě od Naeema Khana. Ranveer Singh, zběhlý v posouvání hranic pánské módy svými barevnými a vzorovanými outfity, je pro Deepiku perfektním partnerem a společně se skvěle doplňují. Když se na veřejnosti objeví jako pár, vždy jsou skvěle sladěni. I jejich svatební oslavy v roce 2018 byly mimořádnou módní událostí.

Každopádně, ať už samostatně, nebo s manželem po svém boku patří Deepika Padukone mezi nejlépe oblékané ženy světa. Můžeme se jen těšit, jakými outfity a róbami oslní příště.

profimedia-0398865002.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Autorka článku, Profimedia, Vogue