de1.jpg
Udělejte mu radost ke Dni otců tím správným výběrem. Na léto se jistě budou hodit plavkové šortky, letní obuv a k nim klobouk. Na koupališti nebo u moře si toho svého tatínka hned poznáte.

Plavky z recyklovaných plastů
de2.jpg
Umíte si představit léto bez plavek? My ne! Proto jsme vytvořili množství nových výrazných designů, které si vás podmaní a jediný problém bude, vybrat si ten „správný“ vzor. V Dedoles si každý přijde na své i v létě. Nová kolekce nabízí pestré vzory ovoce, zvířat, květin, ale i oblíbeného piva. Skvělá zpráva je, že jsme při jejich výrobě využili odpadový materiál, kterému jsme vdechli nový život. Při výrobě materiálu byla použita vlákna z recyklovaných plastů, proto se plavky mohou pochválit certifikátem Global Recycled Standard. Díky novým plavkám se budete zaručeně cítit pohodlně ve vodě i na souši, a navíc ochrání před UV zářením.
de3.jpg

  • Dedoles, veselé plavkové šortky, materiál: 100% recyklovaný polyester, cena od 380,-

Žabky a pantofle, co nohám zvednou náladu
de4.jpg
Veselé plážové pantofle a žabky Dedoles miluje každý. Pestrobarevné designové modely se hodí na horké letní dny k bazénu, na pláž, na doma, ale také na procházku městem. Máte rádi citróny, kačky, pejsky, kočky nebo kokosy? Své oblíbené vzory můžete odteď nosit i na své letní obuvi. Pantofle a žabky jsou každá jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Hravé šlapky najdete ve velikostech od 30 do 46 a plážové žabky od 36 do 45.
de5.jpg

  • Dedoles, veselé pantofle, materiál: PVC, cena od: 699,-
  • Dedoles, veselé žabky, materiál: 100% PVC, cena od 207,-

Stylová ochrana před sluníčkem
Klobouky jsou jedinečným doplňkem a mají své místo po celý rok. Každé další léto je novou připomínkou toho, že klobouky jsou skvělý způsob, jak se chránit před škodlivým slunečním zářením. Designéři Dedoles vytvořili pět různých veselých motivů pro dámy i pro pány, které si prostě zamilujete. Vybírat můžete z červených třešní nebo motivů piva. Dají se jednoduše sladit s plavkami, žabkami či pantoflemi. Nemusíte ho nosit jenom na pláž nebo k bazénu, dobře poslouží i jako městský doplněk.
60c328bf6cf9ablobid0.jpg

  • Dedoles, veselý klobouk, materiál: 100% bavlna, cena od 380,-

Celou letní kolekce najdete na www.dedoles.cz
60c3292c37915obrazek.png

Veselý Den otců přeje Dedoles
 

Reklama