5a71ca0a41d4eobrazek.png

Tohle je naše čtenářka Jana. Ta zareagovala na výzvu, kdy jsme hledali čtenářky do proměn. Janu jsme vybraly společně s kadeřnicemi z největší sítě kadeřnických salonů KLIER. Byly jsme velmi zvědavé, jakou proměnou Jana projde a co pro ni „její“ kadeřnice Iveta Hajduková z KLIERu vymyslí. Bude se razantně stříhat a odbarvovat? Nepředbíhejme. Pojďte se společně s námi podívat na Janinu proměnu krok po kroku.

5a71cc93095aeobrazek.png

5a71cc6d93441obrazek.png

5a71cee015421obrazek.png

Iveta se rozhodla Janě do délky vlasů příliš nezasahovat. Jen zastřihla poničené konečky a zvolila jemné prostříhání. Tím jemné vlasy získaly na objemu a vzdušnosti. Navíc Janin obličej je oválný a sestříháním získá opticky kulatější tvar. Přírodní vlasy se přebarvovaly na výrazně světlejší odstín. Iveta Hajduková prozradila, že tmavší barvu nevolí kvůli tomu, že Jana je světlý typ. Tvrdé tóny jí tudíž nebudou lichotit. Janě ale změna barvy nevadí, byla odhodlaná jít do všeho. Skvělý přístup!

5a71cf6622fbfobrazek.png

5a71cf9f49519obrazek.png

Po dlouhém čekání, které ke každé vlasové proměně patří, jsme společně s Janou zašly za color expertkou značky Clinique Miriam Úradníčkovou. Ta se postarala o dokonalý make-up. Kromě toho, že Janu nádherně nalíčila, dala jí i rady, jak se správně malovat, a jaké odstíny jsou pro ni po změně barvy vlasů ideální. „Dámy, které se pyšní nádhernýma modrýma očima, stejně jako Jana, nejlépe udělají, když sáhnou po kontrastních tónech. K modrým očím je tedy ideální barvou hnědá. Pokud tedy chceme dát vyniknout modři očí, naneseme hnědé oční stíny,“ radí Miriam Úradníčková. Všechny jsme byly z práce, kterou Miriam odvedla, nadšené.

5a71de1ebafcdobrazek.png

5a71de5e83e73obrazek.png

S výsledkem byla i Jana nadmíru spokojená. A to je pro nás asi nejvíc, aby naše čtenářka, která s námi do proměny jde, si den takto užila. Jestli vás zajímá přímo její pocity, zde máte její odpověď. „Dle mého názoru se proměny nemusí bát žádná žena. Kadeřnice s vámi veškeré změny konzultují, případně se hledá společný kompromis. Pokud tedy uvažujete o proměně, neváhejte. Co se týče mé proměny, musím složit poklonu především paní vizážistce z Clinique, která je podle mě znalkyní ve svém obor. Během necelé hodinky vás naučí líčit v souladu s vaší novou barvou vlasů a zároveň poradí, jak podtrhnout vaše přednosti. Naučí několik triků s líčením, doporučí, jak správně postupovat během líčení i odličování, a vlastně celkově vám zvedne sebevědomí. To je k nezaplacení. Focení už bylo jen třešničkou na dortu. Spolupracovat s fotografem i redaktorkou magazínu Žena-in bylo potěšením. Celý den byli naprosto vstřícní, ochotní a nápomocní. Děkuju.“

Janina proměna

5a71e26d0e5b9obrazek.png


hopka.jpg
Foto: Mario Kameník

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama