seznam.jpg
Foto: Profimedia

Týden módy má v Paříži svou tradici a tak není překvapením, že to bylo opět famózní. Tentokrát se o třešničku na dortu během módní přehlídky studia Coperni postarala americká modelka Bella Hadid, která přišla na konci show na molo pouze v kalhotkách a podpatcích, zároveň si pouze rukou překrývala prsa. Už v tu chvíli se jednalo o skutečně famózní  podívanou, protože má modelka dokonalé proporce a krásnou postavu. To ale nebylo to hlavní, po chvilce ji totiž obklopili čtyři muži v čele s Dr. Manelem Torresem, kteří na ni začali postupně stříkat bílým sprejem uplé šaty. Ty dokonce měly spadlá ramínka a rozparek. Proces byl opravdu unikátní, stejně tak výsledek.

Umělci na hrudník Hadid nejdříve nastříkali bílý latex, který se po chvilce stal neprůhledným. Následně po dobu 9 minut stříkali na zbytek těla sprej, který vypadal chvíli jako pavučina. Vrstvy postupně zasychaly, pojily se, až vznikla látka.

Vidět to naživo mělo tu pravou atmosféru, ale to štěstí mělo jen přítomné publikum, kterému se tajil dech. Naštěstí z akce vznikla videa, díky kterým můžeme tuto bombu vidět i my.

Modelka i umělci sklidili obrovský potlesk a snad každý bude na tento zážitek ještě dlouho vzpomínat. 

Zdroj: Page Six, Vogue, NYtimes

Reklama