Přání dětí jsou někdy legrační, co myslíte, milé čtenářky? Dcerka čtenářky jarpejsky by chtěla slona. I o tom si můžete přečíst v následující novince.

Opět moc hezké vyprávění, děkuju, milá jarpejsko. A přeju hezký den.


Hezký zatažený den,

když jsem neměla děti, měla jsem živého pejska, a navíc jsem bydlela na baráku. Pak se nám narodily dvě holky, bydlíme v paneláku a jsme rádi, že máme kam dávat věci. Takže zatím o zvířátku neuvažuji. Děti by samozřejmě chtěly, a co nejvíc a úplně všechno, ale ještě jsou malé a nemá cenu jim zviřátko pořizovat. Naštěstí jsou obě babičky pejskařky, prababička má kočku, teta asi 7 pejsků, sousedka od mamky má 3 prasátka, strýc králíky a nedaleko od bytu je tzv. ranč, kde je všechno možné... od poníků, přes kozy, čínské prase atd. Myslím, že vyžití máme a naštěstí máme i kam jít a zviřátky se pokochat. Teď jsme koupili velkou zahradu, tak uvažuji o ovečce, moc se mi tyto zvířátka líbí. Dceři naštěstí stačí „neživý'' pejsek, taky štěká, chodí, stříhá ušima a má vodítko, naštěstí nedělá bobky a druhá dcerka by chtěla slona, moc se jí líbí obrovská zvířata. Ale ty už taky máme možnost navštívit, takže zaplaťpánbůh, že existují zoologické zahrady.

slon

jarpejska

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama