Dobrý den v novém roce!

Tak u nás byly Vánoce nádherné.

Manžel ráno strojil s dcerkou stromeček, moc se jí to líbilo, a sama mu dokonce ozdoby podávala.
Večer jsme usedli ke štědrovečernímu stolu, Terezce hrachová polévka, salát i rybí filé moc chutnaly. Byla šťastná, že jíme všichni spolu. Byla to taková jiná, moc hezká atmosféra.

Pak manžel zazvonil na zvoneček a dcerka utíkala do obýváku, kde svítil stromeček. Byla z toho přímo okouzlená. Rozbalovala jeden dáreček za druhým - plyšáka, bubínek, oblečení, kosmetiku. Líbily se jí  všechny, ale nejvíce snad krabice od velkého auta, které dostala. Vlezla si do ní a ještě teď ji máme v obýváku, má tam svoje místečko, hraje si tam, a dokonce se z ní dívá i na televizi. Manžel do krabice vyřezal okýnko a jednu část jsme dali pryč, ať je průchozí. Tak vidíte, toliko dárků, a Terezce se líbí hlavně obyčejná velká papírová krabice.

Měla jsem objednanou pro dcerku ještě takovou plyšovou sedačku od jedné firmy z vánočního katalogu a byl to pro mě takový  "předvánoční šoking", když mi paní na infolince řekla, že prostě není a že si mám sehnat jiný dárek, a to jsem na ni čekala už přes 2 měsíce.

Ale i bez toho byly Vánoce nádherné. Ty okamžiky, ty svítící dětské oči, štěstím a překvapením, to je prostě krása. To byl pro mě ten nejkrásnější dáreček.

Od manžela jsem dostala nádherný parfém. Tím mě také šoknul, nečekala jsem něco tak drahého. Já mu totiž dala jako obyčejně klasiku - žiletky, vodu, pěnu po holení a diář na nový rok. To jsem teda ostuda!

Napravila jsem to pak v pondělí, když jsem mu koupila slibované rifle. A ty jsem kupovala podle jeho starých a jsou mu akorát.

Od příbuzenstva také spoustu dárků, teda všichni mě moc překvapili. A moc se mi líbila věta malého 2,5letého synovečka: "Máte pro mě ještě něco?" Když už měl dárků plnou hromadu...

A dalším vánočním překvapením bylo, že bratr a švagrová čekají další mimi. Tak to je nádhera!

Přeji všem do roku 2006 hodně zdraví, protože je nejdůležitější,
    hodně štěstí, protože je nejvzácnější,
    hodně lásky, protože jí není nikdy dost
    a hodně splněných přání pro radost.

Lucie


Mimi, žiletky, parfém a rifle - dobrá snůška dárků.


A co Vaše dárky? Originální šokující?


První pondělí roku 6 a jeho téma:
DÁRKOVÝ "ŠOKING"
Prožili jste šok při rozbalení dárku?
Dostali jste infarkt?
Nic jste nenašli?
Nebo bylo všechno dvakrát?
Oblečete si nové ponožky nebo
budete skákat padákem?

Čekáme Vaše originální příspěvky na:
redakce@zena-in.cz


Reklama