profimedia-0414455357.jpg

Postavu chytré, milé a trochu bláznivé Robin hraje Maya Hawke. Po prvním díle nové řady si někteří fanoušci začali mezi sebou šuškat, že jim mladá herečka někoho připomíná. Jaký to byl šok, když přišli na to, že rysy a mimiku podědila Maya po mamince Umě Thurman! Ne že by Uma svou dceru skrývala a nyní bylo odkryto dlouho střežené tajemství, herecká kariéra Mayi je však ještě v plenkách, takže ji diváci teprve poznávají.


Maya je na světě díky filmu Avangers. Přijde vám souvislost zvláštní? Je to tím, že se nejedná o veleúspěšnou řadu filmů od Marvel, ale naopak o neúspěšný snímek z roku 1998 od Warner Bros. Hrála v něm ale Uma Thurman, která sama prohlásila, že natáčení bylo tak vleklé, že v jeho průběhu stihla přehodnotit celý svůj život. A tak se rozhodla, že chce být matkou. Ještě v témže roce (natáčení probíhalo v roce 1997) otěhotněla s Ethanem Hawkem, s nímž se seznámila při natáčení sci-fi thrilleru Gattaca.


Mladá herečka nemá rozhodně svou kariéru zadarmo. Vystudovala totiž jednu z předních uměleckých škol Julliard a její rodiče říkají, že místo toho, aby trávila prázdniny doma, jezdila každé léto na herecké tábory. Věříme, že o talentované Maye ještě v budoucnu uslyšíme. Už teď je jasné, že ji uvidíme v malé roli v očekávaném snímku Quentina Tarantina Once Upone Time in Hollywood.

Reklama