Milá redakce,
hned po svatbě jsme s manželem odjeli na romantickou svatební cestu na slunný Kypr.

Bylo tam úžasně, přes den jsme se koupali v moři, večery jsme trávili v baru, který se jmenoval Diana, a odtud jsme při skleničce koktejlu pozorovali noční moře a oblohu. Tam jsme se také dohodli, že jestli z naší svatební cesty vznikne miminko, tak by se mohlo jmenovat Diana po tom našem oblíbeném baru.

Po návratu jsem s nadšením zjistila, že jsem opravdu těhotná. Později pak při nástupu do porodnice jsem hrdě vypsala do kolonky pro jméno dítěte Diana. Samozřejmě chtěli i jméno pro chlapečka.

No a jak to dopadlo? Narodil se kluk jak buk a jmenuje se Vojta. Když pak dělal nějaké lotroviny, tak jsme z legrace říkali, no jo, Dian řádí.

Ta naše vysněná Diana se narodila až o sedm let později, a když nám někdo řekne, že má hezké jméno a že se jmenuje určitě po princezně Dianě, tak se jen usmíváme a vzpomínáme na náš milý kyperský bar.

S pozdravem Eva

Milá Evo, Vaše dcera má opravdu pěkné jméno a může být opravdu ráda, že jste nebyli s manželem na svatební cestě například v Praze a nenavštívili Lucerna bar :-). 

Když jste vybírala jméno pro své miminko, přemýšlela jste o tom, zda se bude hodit i k příjmení?

Líbí se Vám zahraniční jména více než české Toničky, Pepičky či Andulky?

                                                     redakce@zena-in.cz

Reklama