„Moje dcera byla vždycky hezká holka, dnes už to o ní říct nemůžu. Přestože to dělám,“ stýská si Miroslava, která se musí dívat, jak se její dcera mění k nepoznání. Zhlédla se totiž v estetických úpravách svého těla.

plastika.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

„Začalo to přifouknutím rtů. Dnes už má za sebou asi pět plastických operací a nespočet dalších zákroků. Teda aspoň co vím. Nechala si zvětšit prsa, upravit nos, odsát tuk na břiše, zvětšit zadek a upravit tváře. Jedním slovem hrůza, vypadá teď jako nějaká kreslená postavička,“ svěřuje se zklamaná maminka, která si ale svůj názor nechává pro sebe. Ze strachu, aby o dceru nepřišla úplně.

„Když se mi přijde ukázat, aby se pochlubila s upravenou vizáží, nedokážu jí říct, jak ohavné to je. Pochválím ji, i když hodně vlažně. Pak raději svedu řeč na něco jiného,“ přiznává Miroslava. Že by byla pokrytec, odmítá.

„Svůj skutečný názor jsme se opovážila vyjevit při prvním zákroku – úpravě rtů. Skončilo to strašnou hádkou, po které jsme spolu měsíc nemluvily. Stejně si udělala, co chtěla. A s výsledkem byla, na rozdíl ode mě, moc spokojená. Vzrostlo jí sebevědomí. A tak jsem se rozhodla, že budu mlčet. Těžko někomu vymlouvat, co se mu líbí a o čem je přesvědčený, že je správné,“ krčí rameny Miroslava, která ale uvnitř velmi trpí.

Čtěte také: