Další střípek k roztržitému tématu zaslala čtenářka IVECO. Její dcera vnímá tento svět asi jinýma očima - spousta věcí jde docela mimo ni. A tak málem prošvihla promoci...

Do stresové situace vás může dostat zdánlivě nepatrné opomenutí. Jako třeba, když si spletete cíl své cesty s jiným. A právě to se stalo čtenářce IVECO, respektive její dceři, když měla promoci...


Něco o tom vím,
moje dcera trpí zrovna tímto syndromem docela silně a ostatní členové rodiny už jaksi podvědomě počítají s nějakým tím zádrhelem.
Před třema lety úspěšně složila státnice na vysoké škole ekonomické a celá rodina natěšená očekávala den promoce.
Musím podotknout, že už to byl horor od samého začátku, protože dostat manžela do obleku byl problém a šestnáctiletého puberťáka o tom už ani nemluvím... celou cestu jsem měla na talíři, že vypadá divně v takovém hávu a dával neustále najevo, že je na něm pácháno bezpráví.
Vyjeli jsme se značným předstihem s vidinou všude přítomných kolon ve městě Brně v době špičky a po dvaceti minutách jsme slavnostně dorazili na místo, o kterém dcera tvrdila, že se stane dějištěm té „vzácné události „ a jelikož nebylo kde zaparkovat, vystoupili jsme a manžel se jal hledat místo na parkování po okolních bočních ulicích a světe div se, podařilo se mu ho najít, ale docela dost daleko.
Vzhledem k tomu, že jsme neměli na výběr, jsme byli rádi i za to.
Když muž dorazil za námi viděl, že na místě vládne jistá nervozita a to z toho, že jsme se jaksi do sálu, o kterém stále dcera tvrdila, že je to ten pravý, nemohli dostat.
Asi po dvaceti minutách jsem začala mít zlé tušení, že to zase dcera celé popletla, protože takové věci jdou mimo ni a nepřikládá jim žádný velký význam.
Divné bylo, že tam kromě nás taky nikdo jiný nebyl...
Dcera rozhodla, že se raději telefonicky zeptá spolužáka, zda je to tak správně... jenže ouha to by nebyla ona, kdyby mobil i s čísli nezapoměla v tom daleko zaparkovaném autě.
Takže ve svátečních šatech poklus městem Brnem směr auto a pak jeden vzrušený telefonát a už jsme uháněli jako k požáru na místo promoce, které bylo samozřejmě úplně někde jinde.
Na prášky jsme byli všichni kromě dcerky a naštěstí jsme přijeli tak, tak...

Čtenářka IVECO

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


2. nápověda k soutěži: Co je na fotce? je hudební...

Téma dne 8. února 2012: Následky roztržitosti

  • Jste roztržitá a přivádí vás to do nečekaných situací?
  • Anebo vás roztržitost někoho jiného přivedla do nečekané situace?

Pište mi své příběhy na téma „následky roztržitosti“. Toto téma pro vás, milé dámy, vymyslela čtenářka PBD a napsala k němu: „Jsem zbrkloun a občas nemyslím na to, co dělám. Například včera: Vyrobila jsem si překapávanou vodu, nějak jsem tam zapomněla dát kávu...“ Máte-li to podobně, anebo třeba máte roztržitého partnera, rodiče, děti, napište! Za svůj příspěvek můžete získat pěkný dárek, a to publikaci TVŮJ FOTODENÍČEK - od těhotenství do tří let z vydavatelství SmartPress a ovulační test Pepino - comfortable test. Vždy´t i přírůstek do rodiny může být následkem roztržitosti, že? Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a případně i získání dárku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 8. 2. 2012 ve 14.45 hodin. Příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

denicekpepino

Reklama