Sotva nastoupila dcera moderátorky Mahuleny Bočanové (41) Marina (7) do první třídy, už si ve škole vyhlídla objekt svého zájmu. O dva roky staršího spolužáka.

Maminka by ale radši, kdyby se dívka víc věnovala učení.

Zpočátku Mahulena s manželem Viktorem Mrázem vůbec nevěděli, zda dát dceru do školy už teď, zdála se jim ještě příliš malá. Nyní ale doufají, že se rozhodli správně.

„Zatím je to naštěstí v pohodě," prozradila Korzu s úlevou Mahulena.

„Ona je v lecčems ještě hodně dětská a zdá se nám, že některé věci jsou na ni příliš složité, takže jsme jí možná měli dát ještě rok odklad. Ale riskli jsme to a doufáme, že všechno bude v pohodě. Hlavní je, že se jí ve škole líbí a že se tam těší," pochvaluje si herečka, která se brzy stane porotkyní v nové řadě StarDance.

A co že se Marince ve škole líbí nejvíc? „Lukáš ze třetí třídy," odpovídá rychle se smíchem Mahulena.

Přestože má teď moderátorka spoustu práce s natáčením pořadu Topstar magazín a také s tancováním, kterému se aktivně věnuje, našla si čas, aby pokřtila knihu pohádek Terčina bláznivá dobrodružství a fantasy příběh Magická cesta své kamarádky Ivy Hlaváčkové.

„Já čtu Marince pohádky velmi ráda. Ona sama to zatím ještě neumí, ale doufám, že se jí tyhle příběhy budou líbit. Fantazie Ivy je krásná a je mi moc blízká. Máme podobné představy," svěřila se moderátorka.

Reklama