Ahoj Míšo, nedá mi to a také se podělím o svoje „znamení“. Já jsem typický vodnář. Miluji svobodu, nechci, aby mě někdo svazoval. Ve chvíli, kdy to někdo udělá, tak mám chuť prchnout. Jediný, u koho mi to nevadí, je moje dcera.

Jsem až šílený lidumil, každému chci pomáhat a pro ty, co opravdu miluji, bych se rozkrájela. Na lidi působím tak, že má každý tendenci se o mě opřít a svěřovat se. Naproti tomu je moje dcera vodnář také. Nejradši je sama, má svůj názor a nehodlá z něj nikdy ustupovat. Má úžasné srdíčko.

Pro přátelství by udělala cokoli, i když ví, že je to někdy špatné a já se budu zlobit. Rozhodně není takové to sluníčko, jako jsem já. A určitě není věčný optimista.

Takže buď nám ji vyměnili, nebo nezáleží zase až tak na znamení jako na dni a času, kdy se daný člověk narodí.

I když – ona nar. 21. 1. 2003, takže není asi 100% vodnář. Mějte se všichni moc krásně a užijte si víkend.


 

Ahoj, to je jen doklad toho, že není Vodnář jako Vodnář. Hlavně ona dcerka bude mít hodně z Kozoroha.  A víš, že Vodnářka a Vodnář zdaleka nejsou totéž? Tam je snad jeden z nevětších rozdílů slunečních znamení a povah pohlaví. I Tobě krásný víkend a díky za emila. Míša

Jste spokojeni se svým znamerním, nebo byste raději měnili? Sedí na vás obecná chrakteristika? Chtete-li, napiště mi o tom na redakce@zena-in.cz

Reklama