Foto: Profimedia

Dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta, Charlotte Gottová, si založila Instagram. Zatímco ona sama tam ještě nikoho nesleduje, hned po prvním dnu a prvním zveřejněném příspěvku získala už 97,4 tisíc sledujících. První zveřejněný příspěvek, který obsahuje tři módní fotky měl po jednom dnu (v době psaní článku) 30 tisíc lajků.
 
Pro známé osobnosti nebo jejich děti či partnery je získávání sledujících na sociálních sítích poměrně jednoduché. Stačí být třeba dcerou Karla Gotta a po založení účtu na Instagramu jste okamžitě influencerem. Žádná námaha ani budování účtu. Jde to jako mávnutím kouzelného proutku.
 
Mnoho fanoušků zesnulého zpěváka se už jistě těší, že budou moci skrze Charlottin profil alespoň trochu nahlédnout do soukromí jeho rodiny. Zda to mladá talentovaná slečna dovolí, to se ještě uvidí. Doufejme, že nebude mít se svým účtem na této sociální síti takové oplétačky, jako před časem její tatínek. Karlu Gottovi se totiž krátce po založení profilu do instagramového účtu někdo naboural. Na druhý pokus už ale vše vyšlo. Bohužel, po zpěvákově smrti Instagram účet smazal, ačkoliv ho vdova Ivana chtěla zachovat pro jeho fanoušky.

Reklama