píše ve svém příspěvku čtenářka s nickem Iva.K Ve školce ji fotí až příliš často. Vždy si zavolají profi fotografa a „nezávazně“ děti vyfotí. Ty fotky si ale téměř vždy koupí. Protože je tam moc pěkná, jako panenka. Můžete se podívat na fotky

Přeji krásný, i když propršený den.

Fotografování bylo pro mě vždycky trauma. Nosím od dětství brýle a ty dokáží vždy výraz v obličeji zkřivit. Při focení třídy proti sluníčku jsem měla oči téměř na všech fotografiích přivřené. Nebyla jsem ani zvlášť hezká. Takže moje fotky z dětství jsou bezpečně na dně krabice a na světlo je moc často nevytahuji. Focení je přesto můj koníček. Ale z pohledu za objektivem. Nejčastěji fotím moje děti.

Dcera je už zběhlá fotomodelka a na všech fotkách jí to moc sluší. Nechávala jsem si ji i párkrát vyfotit i ve studiu od jejího půl roku, po nástup do školky. Ve školce ji fotí na můj vkus až příliš často. Vždy si zavolají profi fotografa a „nezávazně“ děti vyfotí. Ty fotky si ale téměř vždy koupím. Protože je tam moc pěkná, jako panenka.

iav

Fotky na občanku jsou vždy k smíchu. Pro mě spíš k pláči. Buď jsem moc namalovaná, nebo málo, nebo mám podivný výraz. Nikdy jsem s fotkou na občance nebyla spokojená. Naštěstí se zas tak často fotit nemusím. Jen jednou jsem udělala vyjímku a na focení jsme šly celá rodina.

detail

Památka je to pěkná, ale na zdi je jen malinká fotka v rohu velké fotografie Natálky. Sama na sebe koukat nechci. I Když zrovna tahle fotka se docela povedla.

O víkendu jsme byli s rodinou v Chářovském parku v Krnově obdivovat rozkvetlé Rododendrony. Kupodivu nevoněly, ale byla to pastva pro oči.

park

Kdybych se před ně postavila, pokazila bych celou fotku. Fotky přírody jsou stejně nejkrásnější bez lidí. Nic se nedá naplánovat, stačí jen to správné světlo a vhodný okamžik. Jednu z nich vám posílám :-)

iva

A samozřejmě mojí fotomodelku Natálku, když mi zapózovala s krásnou výhrou.

Mějte se krásně
Iva K.

Dcerka je hezounká, tak snad jí ta láska k pózování vydrží

Reklama