Muzikálová zpěvačka Linda Finková (40) vzala na křest nového alba zpěváka Jakuba Smolíka (49) „Láska se narodila o Vánocích“ i své děti, osmiletou Viktorku a tříměsíčního Matyáše. K rodinné idylce chyběl jen táta Richard Genzer, který se zdržel na natáčení.

To, že se Linda se svými ratolestmi stala kmotrou nového cédéčka, z něhož některé písničky už bodují v rozhlasových hitparádách, není vůbec náhoda.
Spolu s Jakubem Smolíkem si na něm totiž zazpívala i malá Viktorka Genzerová.
Snem dcery uměleckého páru je následovat úspěšné rodiče. Zahrála si už v několika muzikálech a zpívání ji neobyčejně baví.
Ačkoliv Linda Finková, jejíž matkou je známá pěvkyně a hudební pedagožka Lída Noppová, svou dcerku ke zpěvu nijak nenutí, je patrné, že jablko nepadlo daleko od stromu. Viktorku totiž umělecká branže nesmírně přitahuje.„Jestli bude zpěvačkou, nebo baletkou, to nevím. Zatím ji jen občas vezmu s sebou do divadla, nebo ji upozorním, když udělá při zpívání nějakou chybu. Ani na hodiny k babičce zatím nechodí, nechávám všechno na ní. Ona sama se musí rozhodnout, co bude chtít v budoucnu dělat,“ řekla Linda agentuře Korzo.
Na adresu svého malého synka, který křest desky doprovázel nejrůznějšími zvuky, pak žertem pronesla, že možná právě z něj bude zpěvák. A třeba si prý zazpívá i s Helenkou Vondráčkovou.

 

Reklama