ačkoliv naše čtenářka s nickem sisinapipi se bez telefonu neobejde, nevyžaduje žádný extra model. Spokojí se klidně i s použitou plečkou po manželovi, protože ho využívá jen na telefonování. Zato dcerušku si pěkně rozmazlilia

Dobrý telofonovací den milé ženy. Já osobně si svůj průběh života bez telefonu nedokážu představit. Jelikož pracuji v obchodní sféře, vyřizují z něj veškeré objednávky, a dovozy materiálu. Jelikož potřebuji jen volat a občas zaslat smsku, nemusím mít žádný chytrý telefon nebo nejnovější novinku na trhu. Spokojím se klidně i s použitou plečkou po manželovi:))

Pokuď funguje, nemám s tím žádný problém. Ale v nejkratší době budu mít zcela nový, jelikož si prodlužuji smlouvu u operátora, nabídli mi telefon za 1,-.

Už pár let u nás mobily kolují  po celé rodině, když někdo obmění za nový, vždycky je o nabízený sice používaný velký boj. A tak máme tradici, že putuje do rodinné dražby, ale né za peníze. Ti naši chlapi vždycky vymyslí nějaký souboj a ten nejlepší ho podědí.

Zato moje dcerka tu jsme si rozmazlili už v 6 měsících, kdy dostala svůj první telefon a né ledajakou značku (fischer prince) a postupem času jich do sbírky hraček přibývalo víc a víc,že nevěděla z kterého volat dřív. Ale teď už vážně svůj opravdický telefon dostala v páté třídě, né že by ho nutně potřebovala, ale z důvodu abychom se informovali, kde se zrovna nachází, zda už jí skončil onen kroužek atd... Někdy mi spíše připadalo, že jsme více hlídali onen mobil než jí:))

Co se týče manžela, tak ten si na veškerou elektroniku potrpí a telefon není vyjímkou. Dokáže i měsíc zvažovat, který si pořídí. Pravdou je, že se v těch různých aplikacích vyzná, a já o nich nemám ani páru, jak co funguje, a co k čemu slouží. Dnešní doba pokročila a ta naše mládež se předbíhá, kdo má co lepší.Ten, kdo nemá mobil nebo tablet , tak je out a nejde s dobou.Někteří rodiče těmito dárky nahrazují svou nepřítomnost, když musí být často mimo domov.

Sisinapipi

Milá sisinapipi, když si váš manžel potrpí na elektroniku, tak ani váš poděděný mopbil nemůže být žádná plečka

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak využíváte svůj telefon?
  • Pokud máte „chytrý“ telefon,  využíváte aplikace?
  • Jaké konkrétně? Jaké vám usnadňují život a jaké máte pro zábavu?
  • Kterou aplikaci využíváte nejčastěji?
  • Kterou považujete za nejužitečnější?
  • Jak často telefony měníte? Musíte mít vždycky poslední novinku?
  • Kdo má u vás v rodině nejlepší telefon?
  • Jaký telefon mají vaše děti? Jsou náročné, nebo se nachají „odbýt“ zděděným přístrojem po rodičích, či starších sourozencích.
  • V kolika letech měly svůj první mobil?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

CO MŮŽETE ZÍSKAT ZA PŘÍSPĚVEK?

kazeta

Kazeta s dekorativní kosmetikou, odlakovač, balzám na rty

 

Reklama