cl.jpg
Foto: Profimedia

Šaty z roku 1998 se dnes řadí mezi ikonické módní kousky. Večer, kdy je herečka vynesla, patřila mezi nominované. Zlatý glóbus mohla získat za roli Susan v komediální seriálu Správná Susan, který se vysílal mezi lety 1996 a 2000. Porota jí ovšem ocenění neudělila. I tak jí to v červených hladkých šatech velmi slušelo a byla ozdobou večera.

A protože klasické jednoduché kousky nikdy nevyjdou z módy, mohla si stejné šaty obléknout po třiadvaceti letech její dcera. Osmnáctiletá Rowan Francis Henchy je krásná a štíhlá po mamince a v červené róbě vyrazila na svůj maturitní ples.

Fotografii, jak jí to slušelo, sdílela její matka Brooke Shields na svém Instagramu s popiskem: „Myslela jsem si, že noc v roce 1998, kdy jsem byla nominovaná na Zlatý glóbus, byla speciální, protože jsem na sobě měla tyto šaty. Ale nic mě nemohlo připravit na skutečnost, že jednou uvidím svou dceru, jak si je obléká na svůj maturitní ples. Hrdá máma.“

Dcera a matka se před fotoaparát postavily společně a Rowan se nechala vyfotit ještě samostatně. Zapózovala přesně jako před lety její matka na červeném koberci.

Kromě Rowan je Brooke Shields také matkou patnáctileté Grier. Obě dcery má s producentem a scenáristou Chrisem Henchy.

Zdroj: Profimedia, Instagram Brooke Shields, CSFD

Reklama