Tak na tuhle věcičku už jsem myslela hodně dlouho. Když se mi otevřel flakon v kabelce a nějakým záhadným způsobem ho polovina vyprchala, nebo když jsem chtěla svou oblíbenou vůni nacpat do miniaturního psaníčka.

Svou oblíbenou vůni chceme mít stále u sebe. A tak nám nezbývá než svůj parfém, nebo spíš toaletní vodu nosit v kabelce, abyste se mohla kdykoliv přes den osvěžit její vůní. Jenomže to má pár háčků.

  • Falkony jsou zřejmě navrhovány tak, aby stály na toaletním stolku a neputovaly se svými majitelkami po kabelkách. Jak jinak si mám vysvětlit, že víčka, mnohdy designová a poměrně těžká, nezůstanou na svém místě - na hrdle flakonu, ale většinou je hledám v jiném koutě kabelky?
  • Pokud jste jako já a kupujete si větší balení, kabelka se docela pronese. Jenom samotná lahvička něco váží, natož plná.
  • Když jdu do divadla, nebo někam do společnosti, beru si své oblíbené korálkové psaníčko a do něj se žádná „voňavka“ nevejde. A to mě tedy pěkně štve. V divadlech a koncertních sálech bývá poměrně dusno a kapka toaletní vody by určitě nezaškodila.

Ale našla jsem řešení

Tedy já ne, ale moje kolegyně Klárka, která ráda „šmejdí“ po netu a objevila super vychytávku - dávkovač na parfémy.

dávkovač

Takhle vypadá tahle malá a praktická věcička

Je velký asi jako rtěnka a můžete ho mít u sebe, i kdybyste měla tu nejminiaturnější kabelku na světě.

červený

V červené matové barvě se bude dobře hledat v kabelce

dávkovač

V černé barvě to bude poněkud složitější, ale zato vypadá velice elegantně.

Na videu uvidíte, jak jednoduše plní.

Zdroj a foto: www.vykupto.cz

Reklama