Charismatický, sebevědomý a přesvědčivý muž SILVER SHADOW PRIVATE vede intenzivní vzrušující život. Na své cestě po sobě zanechává záhadnou stopu nezapomenutelné vůně.

 

S nadhledem odhaluje další stránky svojí osobnosti - vyváženě kultivované a zároveň uvolněné. Je to výjimečný muž s výjimečnými vášněmi. Dnes SILVER SHADOW PRIVATE odkrývá více ze záhadnosti, ukazuje všechny barvy světa tohoto muže právě v momentě, když padá noc.

 

Elegance a úroveň se podřizují svádění, které je až nedobrovolně podmanivé. Perfektní gentleman: elegantní, atraktivní, neodolatelný.

Model: Rodolfo Schweitzer

Produkty DAVIDOFF SILVER SHADOW PRIVATE

Toaletní voda, 50 ml

1100 Kč / 1400 Sk / € 46,47

Toaletní voda, 100 ml

1650 Kč / 2170 Sk / € 72,03

 

 

 

DESIGN

 

Vybral si svůj oděv: tajuplný styl v temných odstínech, které elegantně doplňují matný kovový obal, který chrání flakon SILVER SHADOW PRIVATE. Inkoustová barva delikátním způsobem pozvedává vytříbený fialový nápis. Typické čtvercové linie se zakulacenými rohy jsou završené kulatým uzávěrem ve stejném temném šedo-modrém odstínu. Elegance, která neodolatelně evokuje tajemství a podmanivost. Čas jako by se zastavil na krátký okamžik, kdy je vše možné …

 

Designer flakonu: Alnoor

 

VŮNĚ

 

Lehký dotek vůně nakonec završuje celkový vzhled. A muž SILVER SHADOW PRIVATE je připravený pro nadcházející večer. Je spokojený sám sebou - s tím, kým je. Je zahalený v extrémně mužných a neuvěřitelně svůdných tónech SILVER SHADOW PRIVATE .

 

Vůně se otevírá s přívalem osvěžujícího mixu. Ovocně kořenité akcenty Pimm´s koktejlu jsou smíchány s mraženým kardamomem a pozvednuty kyselým třpytem italského bergamotu. Potom přichází vlna bylinné jemnosti s mystickým duem levandule a fialky. Nestárnoucí spojení je pozvednuté hloubkou příjemné a jemné sezamové chalvy, pod níž se ukrývají nóty černé kůže, železného dřeva a pižma zosobňující přírodní sílu a mužnou podmanivost.

 

Parfuméři: Jacques Huclier, Calice Becker

 

DAVIDOFF SILVER SHADOW PRIVATE: svěží, dřevitá, orientální vůně

 

Horní nóta: Pimm´s koktejl, zmrzlý kardamon, italský bergamot

 

Střední nóta: levandule, fialka, sezamová chalva

 

Základní nóta: černá kůže, železné dřevo, pižmo

 

Produkty DAVIDOFF SILVER SHADOW PRIVATE

Toaletní voda, 50 ml

1100 Kč / 1400 Sk / € 46,47

Toaletní voda, 100 ml

1650 Kč / 2170 Sk / € 72,03

Tělový a vlasový šampón, 200 ml

500 Kč / 660 Sk / € 21,90

Tuhý deodorant, 75 g

490 Kč / 630 Sk / € 20,91

 

 

 

 

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama