Mistr světa ve sportovním aerobiku a odborník na zdravý životní styl David Huf uzavřel exkluzivní spolupráci s firmou Avon a speciálně pro tuto kosmetickou firmu vytvořil Avon Body Sculpt Training Program. Tréninkový program je určen všem ženám, které si oblíbily kosmetickou řadu Avon Solutions Body a chtějí účinky kosmetických produktů podpořit pravidelným sportováním.

 

Sportovní hvězda David Hufa začala stoupat už v jeho mládí. V roce 1995 získal David Huf poprvé cenné vítězství na MČR ve sportovním aerobiku, na něž navázal i v následujících letech. Celosvětové renomé si vydobyl v letech 1997 až 1999, kdy zvítězil postupně na evropském i světovém šampionátu. V současné době působí jako osobní trenér a poradce v oblasti zdravého životního stylu

 

Jak sám říká: „Bez pohybu to nejde!“ A dodává: „Pohyb znamená endorfiny a dobrou náladu, proto cvičte, hýbejte se, o zábavu je postaráno. Fyzická aktivita obnovuje energii, dodá náboj a okysličí organismus. Nejlépe se také cvičí s někým blízkým, přítelem nebo kamarádkou, popřípadě ve skupině.“

 

„Davida jsme vybrali nejen díky jeho zkušenostem a úspěchům, ale především pro jeho energický, zdravý a pozitivní přístup k životu. Myslíme si, že dokáže ženy motivovat ke cvičení a svědomité péči o své tělo,“ dodává Lucie Baierová, PR Senior Team Leader firmy Avon. 

 

Další informace o patronovi řady funkční tělové kosmetiky Avon Solutions Body najdete na stránkách www.davidhuf.cz

 

Pokud rády cvičíte, pak se můžete těšit na akci, kterou pro vás ve spolupráci s Davidem Hufem a kosmetickou firmou AVON připravujeme! Již brzy se můžete zúčastnit soutěže, kde výhrou bude právě účast na krásném dni, ve kterém si zacvičíte pod vedením Davida Hufa speciální cviky pro zpevnění postavy - Avon Body Sculpt Training Program, dozvíte se mnoho zajímavých věcí o kosmetice, získáte krásné dárečky!

 

Reklama