Posluchačka AnteaX je obdivovatelkou zpěváka Davida Deyla, který jí připadá v naší pop music trochu jako perla mezi... však víte, kým. Tak si poslechněte jeho Hry o nás.

Další hravý zpěvák – David Deyl. Takhle se vyznává ženám...


Moje nejoblíbenější písnička o ženě je Hry o nás od Davida Deyla:-) V naší pop scéně působí tento zpěvák jako perla. Je to muž se skvělým chováním, s úctou k ženám, všeobecným rozhledem a nádherným hlasem:-) Věřím, že ho popularita nezkazí a dočkáme se od něj ještě spousty dalších písniček:-) Kéž by takových mužů jako on bylo víc! A pro nezadané je tu stále naděje, protože David Deyl je svobodný a teptve hledá tu pravou:-))

Napsala čtenářka, AnteaX

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama