Pro zdravou funkci mozku je důležité dodržovat několik základních pravidel – dostatek pohybu, spánku, tekutin a hlavně kvalitní výživu s dostatkem omega-3 mastných kyselin. Ty jsou ve větší míře obsaženy především v tučných rybách, rostlinných tucích a ořeších. V koncentrované formě je možné jejich zásoby doplnit také konzumací doplňku stravy OmegaMarine Forte, který je vyroben z norského lososa a kromě vyváženého poměru mastných kyselin obsahuje nyní i vitamín D.

Naturamed

Dostatek nenasycených mastných kyselin omega-3 ovlivňuje především to, jak se budeme soustředit, s jakou pohotovostí se budeme vyjadřovat a jak rychle pochopíme sdělované informace a jejich souvislosti. Souhrnně se těmto schopnostem říká kognitivní funkce a jejich kvalita je právě v tomto období mimořádně důležitá především pro studenty, které čeká maturita nebo zkouškové období.  Konzumace potravin bohatých na omega-3 je v České republice dlouhodobě nedostatečná, proto je žádoucí jejich příjem podpořit pomocí doplňků stravy. Ideální formou jsou kapsle OmegaMarine Forte norského výrobce NaturaMed Pharmaceuticals.
Jsou vyrobeny z norského lososa loveného  v čistých norských vodách. Každá kapsle obsahuje vyvážený poměr mastných kyselin omega-3, 6 , 7 a 9 a je navíc obohacena vitamínem D pro zdravé a silné kosti.

Naturamed

Prospěšnost omega-3 dokazuje nespočet studií. Jedna z nich dokonce ukazuje, že školáci, kteří dostávali omegu-3, byli klidnější, lépe se soustředili a rovněž se vyznačovali lepší schopností číst než kontrolní skupina, která omegu-3 nedostávala.

Doplněk stravy OmegaMarine Forte si můžete objednat na www.naturamed.cz nebo na bezplatné lince 800 10 40 40. 

Naturamed

Vhodným způsobem, jak doplnit nedostatečný příjem omega-3 mastných kyselin,  je užívání potravinového doplňku OmegaMarine Forte+  společnosti NaturaMed Pharmaceuticals. Vyrábí se z čerstvého norského lososa a užívá se ve formě lehce stravitelných kapslí. Dostatečnou denní dávku omega-3 zajistí pouhé 2 kapsle denně.

Naturamed

Reklama