Možná se vám zdá, že na koupi plavek je příliš brzy, ale opak je pravdou. Na jaře je totiž největší výběr, takže předstih se rozhodně vyplatí. Přinášíme vám inspiraci, co se bude nosit.

Plavky v celku, nebo bikiny? To je otázka. Některá s vás v tom má jasno a odpověděla by bez zaváhání, že oboje. Jednodílné plavky jsou ideální na plavání, k zakrytí nedostatků postavy, ale i jako o dobrá alternativa plážového oblečení, když je skombinujete se sarongem.

Ale co si budeme povídat, většina z nás dává přednost plavkám dvoudílným a jednodílné bere spíš jako doplňkové. Bikiny jsou sexy, lépe s v nich opálíme a rychleji uschneme, když vylezeme z vody. Dnešní bikiny mají ještě jednu obrovskou výhodu. Můžeme si je nakombinovat podle své postavy.

V jednom vzoru, či barvě si vybereme jak horní, tak dolní díl plavek, takže plavky si „ušijeme“ na míru, aby naše postava vynikla v plné kráse.

Zdá se vám, že vás příroda moc neobdařila v oblasti hrudníku? Žádný problém, ty správné vnady vám vykouzlí pusch-up podprsenka. Máte naopak prsa moc velká a těžká? Pořiďte si zpevňující a formující horní díl, který je udrží na správném místě i při skoku do vody.

Stejně ta můžete improvizovat i při výběru kalhotek. Od nejodvážnějších tang, až po nohavičkové modely, které decentně zakryjí nedostatky postavy.

Snad ani netřeba připomínat, že horní i dolní díly plavek podléhají i módním trendům. Jak v barevnosti a vzorech, tak ve střizích a drobných detailech jako je různé řasení, spony, mašle, nebo tvary ramínek.

Takže shrnuto a podtrženo, pokud jste alespoň trochu pyšná na svou postavu, ukažte ji v ideálních bikinách, které si sama sestavíte

Foto: facebook značky Lamarque

Plavky jsou ke koupi v Domě Módy v butiku Dessous Dessous na Václavském náměstí

Více na: www.lamarque.cz

Čtěte také:

Kdo říká, že plavky vcelku nejsou sexy? Neviděl tyhle modely

 

Reklama