Tak takhle výstižně shrnula závěr svého příspěvku čtenářka s nickem Datura. Přečtěte si i celý předchozí obsah.

Možná to bude znít divně, ale jsem ráda, že nikdo z naší rodiny nikdy do žádné politické strany nevstoupil. I když se mi nabízelo hodně lukrativní místo s podmínkou vstoupit do KSČ, tak jsem odolala. To ale neznamená, že bychom nechodili k volbám a občas se kvůli politice nepohádali, jen neznám stranu, která by měla natolik kvalitní program, že bych v ní chtěla být a převlékat kabáty mě baví jen u vlastní skříně.

Z dnešních politiků je mi na nic. Pomalu nemine týden, aby na někoho neprasknul průšvih a to ne ledajaký, hned v tom jsou miliony. Pane bože, jak ti lidé mohou klidně spát ?? Jeden náš známý, který zasedá ve sněmovně je už ve třetí straně a tou jsou momentálně VV, tak s napětím očekáváme, kam se uchýlí teď, už moc na výběr nemá. Od politika bych očekávala při nejmenším aspoň charakter.

A pokud se žen političek týká, neznám žádnou, která by mě přesvědčila o tom, že to nedělá jen pro kariéru. Když si vzpomenu na slečnu Kočí, případně na Kačenku, zvanou Jaujau a podobné exoty, tak snad by měly raději zůstat v ilegalitě.

Na momentální politické dění v naší republice se dá použít snad jen jedno přísloví „ Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti „.Víc nemá co dodat.

Zdraví Datura

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Kačenka zvaná JauJau? :) To jsem neslyšela, to mě fakt pobavilo :) Jen aby jaujau nekřičely i ty ostatní. To by pak mohla jít do politiky už i támhle Andula z Horní Dolní.
Děkuji za příspěvek a přeji pěkný den
Saša

Téma dne 24. dubna: Ženy v politice

  • Myslíte si, že ženy do politiky patří?
  • Můžete jmenovat alespoň jednu, která mužům vládne“?
  • Šla byste vy osobně do politiky?
  • O jaký typ žen podle vás jde?
  • Když už se tam dostanou, co by měly jako ženy prosadit?
  • Jsou ženy slabším článkem v politice než muži?
  • Jaký máte všeobecně názor na dnešní političky?
  • Kdybyste byla političkou, co byste jako první změnila?

Vše o ženách v politice pište
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: dárkovým balíčkem vlasové kosmetikou Garnier

garnier

Reklama