seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Den, kdy jste se narodili, nese čísla 1–31, pokud je dnem vašeho narození jednomístné číslo, není co řešit. Pokud se ale jedná o dvojciferné číslo, je to krapet složitější. Jste kombinací obou čísel a záleží, kterého víc. Je velmi málo pravděpodobné, že by to bylo 50:50. Naštěstí se ze všech dvojciferných čísel dá udělat jednociferné, a to sečtením obou čísel. Pokud jste na tedy narodili například patnáctého, po sečtení jedničky a pětky vznikne číslo šest.

1 
Jednička vyznačuje ambicióznost a vůdcovství. Silně toužíte o úspěchu a toužíte po nezávislosti. Jak ve vztazích, tak v práci. Nemáte rádi stereotypy a frustruje vás jednostrannost. Zároveň se u vás projevuje odvážnost a dravost.

2
Máte potřebu cítit se milovaní a obklopeni lidmi, kteří vás mají rádi. Nevyhledáváte samotu a máte tendenci upínat se ke vzorům z dětství. Platonické lásky u vás vedou. Umíte velmi dobře a rychle hledat efektivní řešení, i proto jste u druhých oblíbení.

3
Máte smysl pro harmonii a jste nejradši, když cítíte vyrovnanost. Jste velcí perfekcionisté a máte rádi, když je vše dokonalé – od oblečení, přes úklid až po organizaci vašeho času. Zároveň máte hlavu plnou nápadů.

4
Jste vysoce zásadoví, disciplinovaní a zodpovědní. Své závazky berete velmi vážně a vždy vše dotáhnete do konce, Jste také spolehliví, takže se na vás lidé mohou bez pochyb spolehnout. Vždy dodržíte to, co slíbíte.

5
Potřebujete v životě vzrušení a nové věci. Nevydržíte u žádného koníčku a stále zkoušíte nové a nové. Umíte skvěle naslouchat a komunikace vám nedělá žádný problém. Na druhou stranu možná občas působíte nespolehlivým dojmem.
blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

6
Chcete pomáhat druhým a máte talent předávat druhým informace. Budete skvělí jako učitelé, lékaři či odborník na výživu. Máte ale tendenci podléhat úzkostem, psychickým poruchám a depresím. Negativní emoce zvládáte jen zřídka.

7
Jste introvertní typ a dáváte přednost meditacím a času o samotě. Milujete knížky a rozjímání v přírodě. Často dáváte na svou intuici a řídíte se jí. Občas u lidí vyvoláváte nespolečenský a zbabělý dojem.

8
Jste kreativní a odvážní. Do všeho se hrnete po hlavě a často nekoukáte napravo, nalevo. Potřebujete svobodu a pokud ji nemáte, jste nepříjemní a není s vámi řeč. Jste ale velmi schopní a dokážete pracovat za dva.

9
Jste velmi sociální typ a potřebujete pracovat s lidmi. Zároveň jste praktičtí a lidé ve vás vidí dobrého naslouchače. Jste obětaví a často myslíte víc na druhé než na sebe.

Zdroj: numerologie, stylecaster, worldnumerology

Reklama