Z hlediska partnerských vztahů panuje takové pořekadlo, že kdo vám byl souzen, toho si najdete, nebo on si najde vás. Ale jak si pak to pořekadlo vysvětlit, když se naleznete, ale stejně se rozejdete? Osud to chtěl jinak? Bylo to ve hvězdách? Nebo jste se k sobě nehodili podle horoskopu?

Dominika nedá ránu bez kartářky

Dominice je dvacet šest let, je svobodná a nemá žádného přítele. Vlastně si za to může sama. Jednoho měla, ale přišla o něj poté, co jí kartářka řekla, že to není ten pravý a pravá láska ji v životě teprve potká. Najednou začala na svém bývalém hledat chyby a došlo to tak daleko, až se s ním po dvou letech rozešla.
Dominika je na kartářkách doslova závislá. Nedá bez nich ani ránu a chodí k nim už od čtrnácti let, kdy se chtěla dozvědět, jestli udělá přijímačky na střední školu. Přijímačky udělala, ale samozřejmě to tehdy nebylo proto, že jí to řekla kartářka, ale že se na ně důkladně připravila.
A tak Dominika dodnes hledá a hledá, pumpuje do kartářky peníze, aby konečně jednou uslyšela onu sladkou větu: „Ano, to je ten pravý.“

tarot

Kamila si myslí, že podle partnerského horoskopu jsou ideální pár

To třicetiletá Kamila, ta přítele má, a dokonce plánují i svatbu. Mají už pětiletou holčičku, je nejvyšší čas. Kamila je stoprocentně přesvědčena, že její přítel a otec jejich dcery je ten pravý. Neřídí se radou kartářky, řídí se srdcem a city.
Tu a tam si ovšem také přečte partnerské horoskopy, aby se utvrdila v tom, že se s partnerem k sobě hodí i podle znamení.
Otázkou ovšem zůstává, co kdyby se k sobě podle partnerských horoskopů nehodili? Stále by vítězilo srdce – a rozum?

Jitce seslaly manžela hvězdy

A do třetice tu máme Jitku. Dvaačtyřicetiletou, dvacet let vdanou ženu, která si je stoprocentně jista, že si byli s manželem souzeni. Jak na to přišla? Tak jednak délkou manželství, které už má stabilitu, a pak také, že jí to „řekly“ hvězdy.
Jitka sama tak trochu koketuje s magií a astrologií a jedné letní noci, když se se svým budoucím manželem seznámila na stanování, jí prý hvězdy samy řekly, že je to ten pravý.
Jestli však spíš na to rozhodnutí neměla větší vliv letní obloha plná hvězd a to, co se dělo pod ní. :) Nicméně manželství dodnes drží.

A jak to máte vy milé Ženy-in?

  • Věříte na osud v partnerských vztazích?
  • Věříte, že jste si byli s tím svým souzeni?
  • Přečtete si občas partnerské horoskopy, zda se k sobě hodíte, či nikoliv?
  • Byla jste někdy u kartářky radit se o stavu budoucí (přítomné) lásky?
  • Věříte na kouzla a čáry, nebo na svoji vlastní intuici?
  • Čím jste toho svého očarovala?
  • A on vás?

Téma dnešního dne: Láska čarovná

K tomuto láskyplnému tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na vaše veselé i vážné příspěvky :)
Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou spisovatelky Kathryn Taylor: Barvy lásky, očními stíny a vzorkem parfému Emanuel Ungaro (když vám bude vonět, partner koupí celý :)).

darekkk

Reklama