Máte psa? A také si rád dává bahenní koupel? Zítra budete mít možnost vyzkoušet si „myčku“ psů zcela zdarma. Koupat svého čtyřnohého mazlíčka doma ve vaně není zrovna tím nejsnazším řešením, můžete pak koupat rovnou i sebe.

Australská společnost Quick N Easy Wash Systems zabývající se vývojem a instalací automyček, které dodává provozovatelům po celém světě, nedávno úspěšně odstartovala originální projekt koupacích automatů MetroDogs. Horká novinka, koupací automaty pro psy, právě dorazila na česky trh a představuje naprostou revoluci v chovu psů ve městě.

První samoobslužný automat bude zítra slavnostně otevřen v Tanvaldské ulici (Praha 8). Po celý den bude probíhat ukázkové mytí zdarma. Později bude cena jednoho umytí stát méně než stokorunu. V blízké době by měla být otevřena síť poboček MetroDogs po celé České
republice.

Výhoda koupacích automatů pro psy, které obsluhuje sám zákazník, spočívá v tom, že psa nemusí majitel nechávat v psím salonu v cizí péči, což může byt velmi nákladné, a také velmi nepříjemné pro psa. Pes totiž může v přítomnosti cizích lidí znervóznět a je tak vystaven nepříjemnému stresu, stejně jako majitelé, kteří těžko snášejí, když svého psa musí nechat v péči někoho neznámého.

Produkty používané v koupacích automatech MetroDogs se získávají z přírodních surovin, jsou tedy bezpečné. Šampon neobsahuje žádné mýdlo, je hypoalergenní. Kondicionér je vhodný pro všechny typy srsti a psí chlupy jsou po jeho použití hladké, lesklé a zdravé. Roztok proti blechám a klíšťatům navíc neobsahuje ani žádné insekticidy.

Co říkáte tomuto nápadu? Vyzkoušíte novou myčku?

Reklama