Zpěvačka Dasha (26) se zlobí. Přečetla si v bulváru, že ji její přítel, kapelník skupiny Pajky Pajk Martin Kumžák, neskutečně týrá. Ona prý mu oplácí tím, že randí s jinými. A tak všem poskytla pádný argument.

„Mohli jste si všimnout, že Martin byl v sále a držel mi palce. Až příští týden zaskočím za Lucku Bílou a zahraji si Carmen, tak pokud mu do toho nepřijde nějaká důležitá pracovní povinnost, přijde určitě taky,“ svěřila se.


„Je to naprostý nesmysl, nevím, jak to mohlo vůbec někoho napadnout. Nikoho jiného nemám, jsme s Martinem stále spolu a náš vztah je úplně normální. Docela mě to naštvalo. Myslíte si, že takhle vypadá týraná žena?“ ptala se s úsměvem po premiéře muzikálu Carmen.

 

Dasha (občanskám jménem Dagmar Sobková), která v muzikálu Carmen hraje druhou ženskou hlavní roli, přiznala, že když vidí přítele při premiéře v hledišti, nemá skoro žádnou trému. „Postava Carmen je přece jen těžší, takže podpora mě určitě potěší,“ řekla.

 

Svatbu ani dítě zatím neplánují

Fakt je, že půvabná super štíhlá černovláska rozhodně nevypadá na nějaké osobní problémy. Pokud ovšem své trable neumí hodně dobře maskovat.

 

Jediné, co ji momentálně v partnerském vztahu trochu trápí, je fakt, že jim s Martinem Kunžákem v létě nevyšla společná dovolená u moře. Dasha totiž celé léto trávila ve zkušebnách. Dovolenou si prý pokusí vyšetřit alespoň v zimě.

 

Přesto, že jim to podle slov Dashy spolu dobře klape, svatbu ani miminko zatím neplánují.

 

„Zatím opravdu ne, ještě není vhodná doba. Teď máme oba moc pracovních závazů a já se chci dítěti alespoň v prvním roce maximálně věnovat. Takže chceme ještě nějaký čas počkat,“ dodala Dasha.

Reklama