Další, komu jsme se trefili dnešním tématem do vkusu, je pisatelka s nickem dasena, toho času ve fázi budování. Bodejť by ne, když má doma takového workoholika. Součástí příspěvku jsou i fotografie.

Tak to je téma pro dnešek přímo pro mne.
Jak jsem již psala, můj manžel je veliký workoholik, bez práce se neobejde a když nemá co dělat, tak je protivnej, jak činže:)
Chtěla jsem novou kuchyň, tak jak jsem jí naplánovala já. To se nejprve nelíbilo manželovi, po dlouhém přemlouvání mi dal za pravdu a začal s bouráním příček. Protože bydlíme v paneláku, jsou příčky z papundeklu a vše je slyšet v celém bytě. I zboural všechny příčky, vyboural všechny dveře a tak z našeho obydlí se stala snůška věcí, které byly vhodné tak na separační dvůr.
I nosili jsme a odvážely věci nepotřebné, všude prach, hrůza a děs. Z našeho bytu 4+1 se stal najednou jeden veliký obývací pokoj, kde zbyla jen sedací souprava.
Elektřina vytrhaná, musí se udělat z gruntu celá nová. Svítíme v celám bytě jen dvěma světly. Z kuchyně staré zbyly jen potřebné věci na vaření, tak abychom nemuseli chodit na jídlo do restaurací, to bychom asi ani finančně nezvládli.
Ale abych nepopisovala jen detaily, je v našem bytě takový zmatek, že stěhujeme záchod do kumbálu, vana se s námi houpe, je to zážitek do konce života.
Ale abych nebyla moc pesimistická, manžel už staví příčky nové, ekologické:)
Ovšem kuchyň se mi vzdaluje, docházejí peníze a tak nevím, jestli se jí vůbec dočkám.

Dasena

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

manzell

kk

dasenatri

_____________

:) :) Tak si kupte takový ten dvojvařič s propanbutanovou bombou a taky uvaříte :) I když to by toho vašeho „řemeslníka“ asi moc neuspokojilo, viďte?
Jo plány jsou jedna věc, finance druhá. Znám to bohužel také:(
Děkuji za milý příspěvek a držím palce.
Saša

Téma dnešního dne: Rekonstruujeme, budujeme...

  • Na co jste z hlediska rekonstrukce vašeho bytu (domu) nejpyšnější?
  • Co se vám opravdu povedlo?
  • Nemusí jít o žádné veledílo, může jít třeba i o dobrý nápad.
    Například o červeně natřené okenní rámy :)

pište a posílejte fotografie (nejvýš tři)
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme milým dárkem: kávovými hrníčky i se lžičkami, dárkový balíček z nadace Terezy Maxové / TERIBEAR

hrnickyy

Reklama