Každý z nás ví, že máme jíst zdravě.

 

Jak to ale udělat, když jsme stále ve spěchu, a nakonec jsme rádi, že něco „zhltnem“ mezi pracovními schůzkami anebo při rychlém obědě, že...
Možná bychom si mohli vynahradit tuto naši nedbalost při příchodu domů. Stačí jen po cestě zakoupit ty správné ingredience.

 

 

Mezi produkty správné výživy patří ryby.
Doporučují je všichni lékaři a ani dietologové nemají námitek. Ryby obsahují spoustu vitaminů, bílkovin a stopových prvků, které jsou velmi důležité pro zdraví celého našeho organismu.
Že vám ryby nevoní? Toto ale neplatí u ryb mořských, a zvláště ne u tuňáka. Nemá tu typickou rybí vůni, je hodnotný na vitaminy a chudý na tuky, a díky svým vlastnostem je velmi dobře stravitelný.

 

Tuto výtečnou rybu můžeme na našem trhu zakoupit pod značkou RIO MARE, která dodává tuňáka na náš stůl v olivovém oleji. Sto gramů tuňáka RIO MARE v olivovém oleji představuje polovinu doporučené dávky vitaminu B3 (PP), který přímo napomáhá při likvidaci cholesterolu a tuků v těle.

Dále je v tuňáku RIO MARE vitamin A, který je tak důležitý pro naši pleť, a vitamin B2 podporující růst našich dětí. Po „užívání“ tuňáka se do našeho organismu dostanou důležité stopové prvky, jako je vápník, fosfor a selen, který zpomaluje proces stárnutí a má protirakovinné účinky. 

 

 

Co tedy dnes udělat něco pro své zdraví?

 

Zakupte si dnes cestou z práce příhodné ingredience a uvařte si třeba váš oblíbený těstovinový salát nebo pomazánku s použitím právě tuňáka RIO MARE.

Můžete si vybrat z následujících variant:

 

Tuňák v olivovém oleji - je díky své jedinečné kvalitě a vynikající chuti nejoblíbenějším výrobkem RIO MARE.

 

Tuňák ve vlastní šťávě - klasická verze ničím nedochucovaného tuňáka prvotřídní kvality nabízí neuvěřitelné množství možností jeho úprav. Obsahuje méně než 1 % tuku, a tudíž je ideální pro redukční diety.

 

Saláty Insalatissime - lahodné saláty Insalatissime v praktickém balení jsou určeny k přímé konzumaci nebo pro zpestření zejména těstovinových nebo rýžových pokrmů.

 

Tuňák s luštěninami (tuňákový salát v tomatové omáčce s fazolemi a s hráškem) - tuňák s luštěninami představuje příjemné zpestření jídelníčku a ideální alternativu typických konzervovaných fazolí nebo hrášku.

 

Tuňák v olivovém oleji s vonným kořením - tuňák v olivovém oleji ochucený kořením typicky středozemní chuti je skvělou lahůdkou, vhodnou k přípravě těstovinových salátů. Po vyzkoušení vás možná napadne, že se váš těstovinový salát bez tohoto druhu tuňáka RIO MARE příště již neobejde.

 

Pasty - tuňáková a lososová pasta Rio Mare s vysokým podílem výběrového rybího masa té nejlepší kvality je ideální surovinou pro přípravu pomazánek a pokrmů z kategorie rychlého občerstvení. Jemné lehce roztíratelné pasty Rio Mare dodávají pokrmům rybí chuť s přívlastkem sluncem zalitého středozemí. Díky unikátnímu zdobítku, které je součástí praktického balení v tubě, dokáží pasty Rio Mare obyčejnou rychlou večeři proměnit v gurmánský zážitek

 

 

Nešetřete na svém zdraví a vynahraďte svému tělu i duši „neustále pojídání čehosi“ ve spěchu.

Udělejte doma přítmí, zapalte svíčky a podávejte manželovi tento lehce stravitelný dar moře.
Nemyslím, že vás odmítne…

 

 

Reklama