Oslavte Den matek s dárkem, který potěší každou ženu. Den matek, den, kdy se sluší popřát našim maminkám, připadá na druhou květnovou neděli. Zatímco maminky malých dětí nejvíce potěší vlastnoručně vyrobené dárky, „velké“ děti mohou sáhnout po ověřeném dárku v podobě kosmetiky.

Síť parfumerií Marionnaud si pro letošní rok připravila tři make up kazety Marionnaud atraktivních odstínů, které obsahují sadu kvalitní dekorativní kosmetiky (stíny, rtěnky a tvářenku) ve třech barevných variantách podle trendů pro letošní sezónu. Potěšte své maminky hezkým dárkem právě v jejich den.

Make up kazetky vhodné i na cestování, které navíc vypadají jako designová knížka s originální kresbou, tak tímto dárkem rozhodně nic nezkazíte. Na výběr jsou tři barevné varianty korespondující s barvami letošních trendů – fialová PURPLE INK, skvěle se hodící ke světle modrým či zeleným očím

kazeta

růžová CONTRASTING PINK, ideální k hnědým či tmavě modrým očím

kazeta

a oranžová TROPICAL SHADOW, perfektně ladící k olivové pleti.

kazeta

V každé make up kazetě Marionnaud se zrcátkem je set šesti očních stínů v různých barevných intenzitách pro snadné stínování, dvě rtěnky s leskem a tvářenka, tedy sada, kterou se dají vytvořit jakékoliv varianty líčení jak pro denní či večerní příležitosti.

Všechny tři sety jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.

Reklama