Chcete své školou povinné děti odměnit za vysvědčení? Pak máte zítra skvělou příležitost. Pro všechny školáky si totiž Aquapalace Praha připravilo jako speciální odměnu za vysvědčení skvělou zábavu, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akci – všechny děti mají v den pololetních prázdnin vstup pouze za symbolickou jednu korunu! Udělejte tak zítra radost sobě a svým blízkým a přijeďte si užít nejbáječnější konec pololetí.

aqoua

Největší aquapark v Česku Aquapalace Praha rozšířil v loňském roce počet tobogánů, které jsou skvělou a vyhledávanou zábavou pro všechny věkové kategorie návštěvníků – vybrat si můžete od malých a krátkých dětských tobogánů, přes adrenalinové zážitky na oblíbeném SpaceBowl, temném Twisteru, jízdě na speciálních pneumatikách v bláznivém CrazyTube, prudké jízdě na Kamikaze, až po oblíbený rekordně dlouhý Canyon, který pokračuje vnitřní divokou řekou. Kromě klasických tobogánů a skluzavek ovšem v letošní sezóně připravil Aquapalace Praha také další originální atrakce inspirované zahraniční zábavou. V Paláci pokladů se tak můžete těšit na vodní autodrom, což je obdoba pouťových autíček, pouze ve vodní verzi, nebo zcela nový letecký trenažér FlyMotion, vhodný hlavně pro dospělé návštěvníky, kteří si rádi vyzkoušejí jízdu v pravém leteckém simulátoru.

reka

Pokud vám schází léto a vzpomínky na den strávený ve vlnách, v Aquapalace je pro vás připraveno mořské vlnobití každou půlhodinu, takže si užijete opravdovou relaxaci. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je, že Aquapalace Praha připravilo na pátek 30. ledna navíc zábavný program s klauny, kde se vaše děti zabaví soutěžemi o drobné ceny, a vy tak můžete mezitím odpočívat například v Saunovém světě. „Jako odměnu za vysvědčení jsme se snažili připravit zábavu pro všechny věkové kategorie, aby si den u nás užila celá rodina a návštěva se stala neopakovatelným zážitkem. Hlavní výhodou, kterou můžeme nabídnout na rozdíl od lyžařských areálů, je absolutní nezávislost na počasí, jelikož voda u nás má stálou teplotu 29°C, takže plánovaný výlet k nám v žádném případě nemohou narušit nepříznivé klimatické podmínky.“ řekl Štěpán Vele, ředitel marketingu a obchodu resortu Aquapalace Praha.

Proto neváhejte a vydejte se zítra se svými dětmi za skvělou zábavou!

imag

Reklama