Určitě to také znáte: náhodný závan vůně vypraného prádla, bylinkového čaje nebo třeba vody po holení vás v okamžiku přenese o desítky let do minulosti a vyvolá až překvapivě intenzivní vzpomínku na osobu nebo situaci, se kterou je spojená. Přesně si vybavíte i pocity, které jste v danou chvíli měli. Je to proto, že chemické částice, které tvoří vůni, procházejí přes čichové ústrojí přímo do vývojově nejstarších částí mozku, limbického systému a hypotalamu. Právě tam jsou řídící centra pro naše emoce, náladu a paměť. Žádný jiný smysl není s emocemi tak úzce propojen jako čich. A vzhledem k tomu, že láska prochází nejen žaludkem, ale především nosem, nabízí se třpytivý flakón s nějakou vzrušující nebo něžnou vůní jako ideální dárek.

Christina Aquilera Moonlight Bloom

p1.jpgVýrazná a podmanivá. Vůně Moonlight Bloom vás bude svádět bohatým spojením tmavých ovocných plodů a vyzývavých květin, které rozkvétají pouze v nočních hodinách. Perleťová švestka, černý rybíz a sametová jiřina vytvářejí strhující předehru k romantickému buketu nočního jasmínu, vínově červených růží a narcisů v srdci

Objem EdP: 30 ml
Cena: 660,- Kč

Jennifer Lopez Enduring Glow

p2.jpg

Vůně Enduring Glow, která je nabitá rafinovanými květinovými a ovocnými tóny vyjadřuje novou kapitolu v nadčasové kariéře Jennifer Lopez, která chce inspirovat své fanoušky k tomu, aby se stejně jako ona nebáli plnit si své sny. Do její kompozice hvězda vložila své oblíbené ingredience – italský bergamot, orosenou hrušku a liči. Kytice čerstvých magnolií, růžových pivoněk a lístků fialky v srdci upoutá pozornost, zatímco pižmo, bílá ambra a santalové dřevo v základu dávají vůni plnost.

Objem EdP: 30 ml
Cena: 799 Kč

POLICE TO BE SWEET GIRL

p3.jpg

V srdci této okouzlující vůně se nečekaně proplétá karamel s jasmínem. Tuto překvapivou kombinaci protkává nadčasový pomeranč a neodolatelný černý rybíz, díky nimž se vůně stává vyjádřením dokonalé elegance. Vůně se rozvine v kontrast mezi jemným kašmírovým dřevem a výraznou pačuli, který završuje nezapomenutelný dojem celé kompozice.

Objem EdP: 40 ml          
Cena: 519,- Kč

Playboy YOU 2.0 LOADING For Her

p4.jpg

Ovocně květinová vůně pro ženy je jako magický lektvar lákající 
k objevování alternativní reality. Úvodní zářivý mix hrušky, bergamotu a šťavnatého černého rybízu vás přenese do světa fantazií. Kytici orosených lístků fialek a čerstvě utržených pomerančových květů v srdci obklopují omamné tóny pačuli.

Objem EdT: 40 ml
Cena: 290 Kč

Playboy YOU 2.0 LOADING For Him

p5.jpg

Výrazná moderní fougère vůně pro muže, kteří chtějí mít vždy náskok před ostatními. Povzbuzující spojení zázvoru a grapefruitu s osvěžujícími sladkokyselými tóny zeleného jablka okamžitě rozproudí vaši energii. Nadčasová kombinace pačuli a santalového dřeva v základu dodává vůni dynamiku a podtrhuje atmosféru adrenalinových honiček a strhujících zápasů v kyberprostoru.

Objem EdT: 100 ml
Cena: 349 Kč

Bugatti signature black

61e556c697bc1p5.jpg

Moderní městská vůně na pomezí aromatické, orientální a bylinné vonné kategorie je perfektní volbou pro všechny příležitosti. Otvírá se svěžími tóny bergamotu, které společně s pikantním černým pepřem probouzejí smysly a nesou v sobě exotický nádech. Srdce je zkomponováno z hřejivě dřevitého cedru a osvěžující šalvěje, které dohromady utvářejí auru sebevědomého elegantního muže.

Objem EdT: 100 ml
Cena: 579 Kč