Podpořte projekt Darujte sebe! , který proběhne v Praze na Letné v sobotu 20. května.

Cílem projektu je oslovit co nejširší veřejnost a přiblížit jí problematiku týrání, zneužívání a zanedbávání dětí všech věkových skupin. Projekt se skládá ze tří částí, a to dne otevřených dveří v Dětském krizovém centru, dne Darujte sebe! a filmové přehlídky s názvem Odvrácená strana dětství, která je doprovázená semináři a diskusemi. Všichni, kdo si chtějí zasportovat, pobavit se, a zároveň tím pomoci dobré věci, jsou vítáni.

Návštěvníci akce se mohou těšit na bohatý program plný soutěžích disciplín, který bude doplněn hudební produkcí, autogramiádami, rozhovory se známými osobnostmi či tanečními vystoupeními. Český Telecom jako jeden z partnerů akce, připravil speciální program nabitý atrakcemi pro děti. Ty budou moci změřit své síly například ve skládání puzzle na rychlost, v malování obrázků, ve skákání v pytli či ve střelbě na hokejovou branku. Na děti čeká i horolezecká stěna a tzv. stěna moucha.

Pro děti i dospělé je zas připravena výstava závodních aut společnosti Československý Motorsport a diváci se také mohou těšit na autogramiádu závodníka Internet Expres Prima týmu Michala Matějovského. Návštěvníci uvidí také skupinu The Spiders – Beatles revival, olympioničku Miroslavu Knapkovou, představení herce Borise Hybnera a studentů Hamu či přehlídku Jezdecké společnosti Císařský ostrov.

Více informací naleznete na stránkách http://www.darujtesebe.cz/.

Zdroj: tiskové oddělení, Český Telecom

Reklama