Potěšte kvalitním rumem, prémiovým ginem nebo jedinečným champagne v originálním balení!

Čas vánočních svátků se pomalu blíží a ne vždy je jednoduché vybrat ten pravý dárek. Jak se trefit do černého, pokud obdarováváte někoho, kdo si umí vychutnat dobré pití? Kvalitní alkohol je skvělý dárek, který ocení snad všichni. A zabalený v jedinečném dárkovém balení potěší již na první pohled.

5bc5b26eadcedobrazek.pngSnad každé dámě udělá radost tato vášnivá edice champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut v originálním obalu ve tvaru rtěnky. Tento jedinečný obal však není jen módní doplněk – díky kvalitnímu materiálu, z nějž je vyroben, udrží lahev v preferované teplotě, a dá se tedy využít jako chladič. Lehké a svěží cuvée brut potěší plnou aromatickou chutí. Skvěle vybalancované champagne vzniká díky spojení hroznů Pinot Noir, Meunier a Chardonnay. Perfektně doplní hovězí či lososový tatarák, drůbeží maso a samozřejmě kvalitní sýry. Připijte si stylově na nový rok!

5bc5b28bc2cb5obrazek.pngOriginální champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut
zakoupíte na stránkách www.1er.cz  za cenu 1199 Kč nebo na www.alkohol.cz.

Luxusní dárkové balení kvalitního rumu Bonpland Rouge 40 %
ocení každý milovník suchých rumů. Díky zrání v barikových sudech po Pinot Noir z falckého vinařství Friedrich Becker získává blend rumů Bonpland Rouge z karibské oblasti jedinečnou vůni, v níž se snoubí čokoláda, rozinky a červené bobulovité plody. Přibaleny jsou i dvě skleničky, ze kterých si tento exkluzivní rum opravdu vychutnáte.

5bc5b29e0ddaaobrazek.pngRum Bonpland Rouge 40 % v dárkovém balení se dvěma skleničkami zakoupíte na www.1er.cz  za cenu 1 249 Kč.

Prémiovým španělským ginem Gin Mare nezklamete ani gentlemany, ani elegantní dámy. Zakoupit ho navíc můžete v exkluzivním balení lucerny. Z tohoto prémiového ginu na vás dýchne chuť Středozemí díky použití bylin z této prosluněné oblasti. Kromě těch tradičních, jako jsou jalovec, hořká pomerančová kůra, sevillská pomerančová kůra, kardamom a koriandr, se na výrobu Ginu Mare používají i arbequinské olivy, bazalka, rozmarýn a tymián, které mu dodávají jedinečné aroma. Vychutnat si ho můžete samotný či v kombinaci s prémiovým tonikem.

Dárkové balení Gin Mare Lucerna zakoupíte na www.1er.cz  za cenu 1209 Kč.

Reklama