zen

Darujte relaxaci, odpočinek a chvíli duševní rovnováhy! To je v dnešní uspěchané době, kdy na sebe máme tak málo času, určitě příjemné vytržení, po kterém prahne hodně z nás. Díky certifikátům na masáže ZEN můžete svým blízkým dopřát harmonické chvíle, které je zavedou do oázy vnitřního klidu a štěstí. Poukaz na masáže ZEN, prováděné terapeutkami z Thajska a Bali, udělají určitě větší radost než kdejaký hmotný dárek. Darujte znovuzrození, darujte asijskou masáž!

Chcete se inspirovat?

Přinášíme Vám jen málo z nepřeberného množství, které Vám Zen přináší! Nechte se před Vánoci inspirovat masáží, kterou v tomto uspěchaném období určitě potřebuje každá z nás! Doplňte si potřebnou energii s masáží:

Zenergy

zen

Nechte uvolnit napětí těla a oživit vaši mysl. Horké bylinné balíčky si najdou cestu póry těla až do hloubky každého svalu. Navazující masáž směsí exotických olejů pomůže obnovit tolik potřebnou vitalitu vašeho těla a mysli. Stejně jako u válečníků ayuthajské epochy více než před 400 lety, kteří díky této horké bylinné masáži nacházeli každý den potřebnou energii.

Chcete se cítit šťastnější a vyrovnanější? Potom vyzkoušejte masáž:

Zenforia

zen

Cítit se šťastnější, vyrovnanější a správně užívat energii, kterou jsme vybaveni. Skloubit smysly s naší vlastní zenmyslí. Při Zenforii vám příjemný hlas a inhalace orientálních bylin pomohou k uklidňující meditaci. Následující masáž spánkových kostí a čaker hlavy bude vystřídáno „zenfloriským“ vískáním ve vlasech a zakončena akupresurní masáží reflexních bodů na uších a masáží šíje (její antistresový charakter působí proti migréně a nespavosti, zároveň zlepšuje stav pokožky hlavy a působí jako prevence padání vlasů).

Planet Zen nabízí i speciální masáže pro těhotné, masáže po porodu, klasické masáže a řadu dalších.

Planet Zen, to je skutečné potěšení pro vaše tělo i duši. Pokud jste se rozhodli, že si dopřejete hezké odpočinkové odpoledne, nebo máte chuť potěšit své blízké dokonalou relaxací a darovat jim poukázku pod stromeček, pak stačí kliknout na www.planetzen.cz

Asijské masáže a procedury přímo od nejpovolanějších terapeutek z Thajska a Bali. Přinášíme Vám luxusní terapie od romantickych relaxačních masáží pro dva s kokosovou lázní a láhví šampaňského Pannier, přes masáže pro seniory a nastávající maminky, po reflexologii a tělové exotické zábaly na zpevnění pokožky a její vyhlazení. Nabízíme zvýhodněný program pro stálé zákazníky.

Jsme součástí tradice úsměvu, porozumění a úcty, kterou k vám přinášíme a v níž setrváváme i zde v ZEN ASIAN WELLNESS.

Kontakty:

zen

Zen Asian Wellness, Hotel Maximilian,Haštalská 14, 110 00, Praha 1, 225303116
Zen Asian Wellness, Hotel Icon, V jámě 6, 110 00, Praha 1, 221634109
Zen Asian Wellness, Rezidence Vyšehrad, Lumírova 33, Praha 4,14000, 234724240
Zen Asian Wellness, Crowne Plaze Prague Castle, Strahovská 128, 160 00, Praha 6,
www.planetzen.cz, www.planetzen.sk

Posuďte samy, milé dámy, nestojí to za zamyšlení?

Planet Zen, nejen jako dárek, ale i jako příjemný odpočinek pro všechny z nás!