Nejlepším dárkem je darování relaxace a pohody. Nádherně balené sady jsou připravené ihned k darování, The Ritual of Samurai pro něj a The Ritual of Ayurveda pro ni. Překvapte milovanou osobu něčím výjimečným.

Inspirován pečujícími tradicemi starověkých japonských bojovníků, The Ritual of Samurai pomáhá zvládnout umění vypadat a cítit se lépe. Dárková sada velikosti M obsahuje čtyři produkty pro perfektní péči. Skutečná péče v podobě unikátní Sprchové pěny obsahující extrakt z bambusu a santalového dřeva Začněte den plni sebedůvěry. Vytvořen pro muže milující sport a fitness, Chladivý sprchový gel, ideální pro sprchu po sportovním výkonu nebo v horkém počasí. Probuďte všechny smysly s Tělovým krémem, který se lehce aplikuje a rychle vstřebává, a proto jste ihned připraveni na každodenní výzvy. Žádný bojovník není připraven bez hladkého oholení. The Ritual of Samurai Krém na holení je vyroben z přírodních ingrediencí obsahující bazalku a ženšen. Nepěnivá formule, která nepotřebuje štětec udělá vaše holení jednoduchým a chrání proti podráždění a pořezání.

Daruj kousek lásky

Dárek plný balance a harmonie naleznete v řadě The Ritual of Ayurveda. Starodávná moudrost z Indie pomáhá zlepšit zdraví a pohodu očištěním a vyživováním energie. The Ritual of Ayurveda byla vytvořena k podpoření této filosofie a nabízí kolekci luxusních produktů pro domov a tělo, které pomáhají získat balanc mezi tělem, myslí a duší. Vůně obsahuje indickou růži a sladký mandlový olej, které dohromady vytvoří delikátní vůni. Překvapte ji typickou Sprchovou pěnou, která zanechá pokožku hladkou, vyživenou a jemnou na dotek. Pro získání harmonizujícího pocitu po celý den použijte další produkty z řady Ayurveda. Jakoukoli místnost ve svém domě provoňte Vonnými tyčinkami k prodloužení účinku vůně, kterou jste použila v péči o pokožku. Perfektní je spárování s Vonnou svíčkou, která vydrží hořet vice než 50 hodin!

Všechny produkty jsou dostupné na kamenných prodejnách Rituals a na e-shopu RITUALS.cz.

Reklama