bomton

Stále ještě nemáte vymyšlený dárek pro své nejbližší? Hledáte inspiraci, nebo chcete darovat něco vskutku originálního? Máme pro vás báječný tip. Připravte svým blízkým vánoční překvapení v podobě dárkového poukazu v hodnotě, kterou si sami určíte! Poukazy platí pro veškeré kadeřnické a kosmetické služby, spa&wellness, pedikúru i manikúru, fitness a solárium, takže můžete obdarovat jak muže, tak ženy. Poukazy jsou k dostání ve všech studiích Bomton a jejich platnost je 3 měsíce ode dne zakoupení, takže si obdarovaný může sám vybrat termín, který mu vyhovuje.

Seznamte se s nejzajímavějšími produkty a službami, které Bomton studia nabízejí.

BOMTON CENTRUM KRÁSY - vlasové studio nabízí nejen vynikající kadeřnické služby, ale i atraktivní VÁNOČNÍ KAZETY S PŘÍPRAVKY VLASOVÉ KOSMETIKY KERASTASE PARIS a L´ORÉAL PROFESSIONNEL.BOMTON CENTRUM KRÁSY - spa&wellness se postará o tělo a jeho krásu doslova od hlavy k patám.

ROZJASNĚNÉ OČI BEZ VRÁSEK: Jedná se o intenzivní kaviárové liftingové ošetření očního okolí. Okamžitě osvobozuje pleť okolo očí od otoků, dodá jí potřebnou výživu a redukuje vrásky. Pokožka je pevnější, vypnutá a krásně rozjasněná.

ABSOLUTNÍ NOVINKA: Bomton Centrum krásy spa&wellness je místem, kde vám během několika minut splní sny o dokonalé kráse. Španělská klinika EUROQUIRURGICA představuje METTA-CRILL - trvalý injekční implantát pro odstranění známek stárnutí a nápravu estetických vad.

INFRA SPA: Speciální přístroj pro regeneraci těla s výrazně zeštíhlujícími účinky. V jedinečném prostředí přístroje koncipovaném jako spa můžete prožívat podle předem zvolených programů „lázeňské procedury All Inclusive“.

LIPOSUKCE BEZ SKALPELU - speciální kosmetické ošetření využívající radiofrekvenčních paprsků, které rozbíjejí tukové buňky usazené hluboko v podkoží. Zeštíhlující přístroj M 6 Weight Reducing Apparatus napomáhá výrazné redukci celulitidy, úbytku přebytečného tuku a vykresluje nové křivky těla. Eliminuje vrásky v obličeji, zeštíhluje a formuje tělo, zmírňuje strie.

Bomton studio pro vás a připravilo další exkluzivní službu, která se může stát fantastickým a velmi originálním dárkem. Se svými klienty nafotí vlastní fotobook. Potěšte profesionálními fotografiemi své nejbližší, nebo si jen tak udělejte radost sama pro sebe - pro své sebevědomí a skvělý pocit!

Vánoce jsou přece jen jednou do roka!

Více na www.bomton.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama