vune.jpgFoto: Shutterstock

CK EVERYONE
5e31533c337b6obrazek.pngNová výrazná vůně pro každou generaci CK EVERYONE znamená další jedinečnou kapitolu v  legendárním příběhu CK ONE. Mistr parfumér a autor ikonické vůně CK ONE Alberto Morillas navrhl genderově neutrální kompozici se 79% podílem přísad přírodního původu, z níž doslova tryská čistá svěžest. Vůně ignoruje tradiční genderové hranice, což se odráží jak v charakteru vůně, tak v kampani.
 
Gucci Guilty
5e3153b233549obrazek.pngGucci Guilty – vůně navržené jako valentýnské dárky pro výstřední milence. Oslava svobody a volnosti pokračuje v další kapitole příběhu Gucci Guilty. Ve snaze oslavit první výročí #ForeverGuilty se zrodily dvě vůně v limitované edici Gucci Guilty Love Edition. Tyto dvě nové kompozice jsou vněnovány výstředním milencům a všem, kteří své spojení dávají najevo nekonvenčním a upřímným způsobem. Nové a odlišné vůně objevují ženský i mužský princip a jsou ukryté v upravených lahvičkách: neprůhledná pastelová zelená verze patří verzi Pour Homme, retro tlumená růžová zase Pour Femme.
 
HUGO NOW
5e31540aa8e5dobrazek.pngHUGO Parfums otevírá dveře k novému dobrodružství s HUGO NOW: vůně v limitované edici je inspirovaná silou okamžiku. Tento symbol svobodných duší a myslí spolupracuje v rámci propagace s umělcem Liamem Paynem, aby inspiroval všechny své následovníky. Aby je inspiroval k pochopení důležitosti každého okamžiku jejich života. A nejdůležitější okamžik života je Teď.
 
Nomade Chloé
5e31546001a9aobrazek.pngSlunce jiskřící na písku. Teplý vítr svobody. Žena Nomade se opět vydává na cestu a jako jediná zavazadla si s sebou bere svou nezávislost a eleganci. Svobodná. Moderní. Odvážná. Na její cestě za dobrodružstvím neexistují žádné hranice. S myslí otevřenou je lačná po zážitcích, které jsou pro ni příslibem nových, nekonečných obzorů. Dobrodružství, které se odehrává v srdci pouště – v přirozeném prostředí barev a tvarů, které vždy tak inspirovaly zakladatelku značky Chloe, Gaby Avion – pokračuje s Nomade Absolu de Parfum, intenzivnější variací původního parfému, ponořeného do hluboce sofistikovaného vonného květinového srdce.
 
Jean Paul Gaultier La Belle
5e3154b48e4ffobrazek.pngVstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou vanilku, svěží bergamot a šťavnatou hrušku. Ultra ženská orientální vůně pro smyslnou dámu, jež chce podtrhnout svou atraktivitu.

Tom Ford Oud Minérale
5e31551c36d37obrazek.pngNalaďte se na vlnu dovolené u moře s vůní od Tom Ford, která byla na trh uvedena v roce 2017. Vůně, jež se řadí do skupiny unisex vůní a je vytvořena pro muže i ženy, v sobě propojuje vzácné akordy oudu s mořskými notami. Parfémovaná voda tak nabízí jedinečné spojení dvou světových prvků s intenzivními a vzrušujícími akordy. K nejintenzivnějším akordům, které pocítíte s prvním přivoněním, patří aroma mořské vody, mořské soli a mořské řasy, trio, které vás ve vašich představách přenese doprostřed průzračné laguny. 
5e315558f2a89obrazek.png

Reklama