Jedná se o model simulátoru „Super Jambo”, který kopíruje originál používaný leteckými společnostmi pro výcvik profesionálních pilotů. Airbus A380 Passenger Jet patří mezi největší a technicky nejdokonalejší letadlo na světě, takový „Rolls Royce“ moderní letecké dopravy.
5bdb0f482e4c0obrazek.jpg

Jedinečný zážitek

5bdb0f6b27862obrazek.jpgUspořádání, rozmístění i velikost pilotní kabiny, neboli kokpitu, plně odpovídá skutečnosti. K dokonalému zážitku přispívají také vizuály reálných letových tras. Destinaci si může obdarovaný “pilot” nebo “pilotka” vybrat z nabídky více než 20 tisíc světových letišť. Mezi ta nejoblíbenější patří například mezinárodní letiště John F. Kennedyho v New York City nebo letiště Kai Tak v Hong-Kongu. Pilotování probíhá za pomoci zkušeného instruktora, který dohlíží na hladký průběh celého letu. Není potřeba mít žádný zvláštní výcvik nebo předchozí zkušenost. Instruktáž probíhá těsně před “odletem”. Simulátor je přístupný všem zájemcům od 6 let věku.

Zážitek může trvat od 15 minut až po 3 hodiny pilotování. iPILOT nabízí řadu programů: individuální řízení letounu či variantu, při které se mohou vystřídat dva piloti. V 5bdb0f87c1cacobrazek.jpgpilotní kabině je místo také pro doprovod pilota či pilotky a další max. 4 adrenalinové nadšence – pasažéry. Romantické povahy jistě ocení láhev sektu při zážitku, který vás zanese až do Paříže, Říma nebo jiné populární destinace.

V nabídce iPILOT je také speciální program určený lidem, kteří mají z létání strach. Tento nápad se zrodil, když zakladatel společnosti iPILOT, Wolfram Schleuter, vzal svou manželku prohlédnout si první simulátor v anglickém Bluewateru. Jeho manželka se celý život bála létat, avšak Wolfram tajně doufal, že dokáže svůj strach překonat, pokud pochopí, jak takový stroj funguje. Zafungovalo to a program Strach z létání se tak stal součástí nabídky programů iPILOT. Pomáhá všem, kteří chtějí lépe porozumět tomu, jak se řídí letadlo, seznámit se s opatřeními a systémy, které mají piloti k zajištění bezpečnosti cestujících, a tím čelit své aviofobii.
5bdb0faa5f6c2obrazek.jpg

Pokud si nejste jistí, kterou z nabídek vybrat, můžete zakoupit dárkový poukaz. Obdarovaný si pak sám vybere z nabízených programů.

Více informací na těchto stránkách.