size3-15849034359368-60-diky-aplikaci-nesnezeno-muzete-darovat-jidlo-seniorum-bezdomovcum-i-zdravotnikum.jpg
Foto: Nesnězeno, Futured

Zdravotníci, senioři a bezdomovci jsou nyní nejvíce zasažené skupiny. Díky aplikaci Nesnězeno, kterou leze nainstalovat jak na iOS, tak na Android, jim můžete udělat radost v podobě různých dobrot. Uživatelé se mohou rozhodnout, pro jakou skupinu zakoupí. Jedna objednávka stojí sto korun. Za novinkou stojí vývojáři z brněnského studia Futured. Apikace samozřejmě zajistí i rozvoz jídla, které poskytnou restaurace.

„Novou featuru jsme do aplikace pro iOS i Android přidali koncem týdne. Oproti jiným podnikům je tento specifický v tom, že v něm uživatelé nekupují konkrétní jídlo pro sebe. Místo toho vybírají, komu na jídlo přispějí,“ uvedl Lukáš Strnadel, CEO vývojářského studia Futured.

„Zdravotníci v těchto dnech jedou na dvě stě procent a už jim dochází síly, senioři jsou zase izolovaní a bojí se vycházet. Ve složité situaci jsou i lidé, kteří jsou na ulici a jsou odkázání na pomoc ostatních,“ dodáva Michaela Gregorová z Nesnězena.

Zároveň tím samozřejmě podpoříte i samotné restaurace, které se nyní potýkají s krizí. Především pokud tedy nespadáte také do početné skupiny, jíž se nouzový stav finančně dramaticky dotýká, neváhejte alespoň jednou týdně přispět.

Reklama