Kosmetika je evergreen Vánoc a pod stromečkem ji i letos najde obrovské množství žen i mužů všech věkových kategorií. Řeknete si sice kosmetika jako kosmetika, ale zkuste letos vybrat takovou, která oči obdarovaného skutečně rozzáří a to nejen díky kvalitnímu obsahu, který se postará o dokonalou péči o tělo, ale i díky originálnímu obalu, který potěší každé oko.

Česká a poctivá kosmetika

Naším tipem je česká značka kosmetiky a doplňků pro domácí lázně Manufaktura, která boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit i muže. Pečující produkty představují dokonalé spojení šetrných receptur s vysokým obsahem přírodních ingrediencí s výjimečnými účinky na tělo i ducha. Zaujme krásný originální design a neotřelé okouzlující vůně. V šetrných pomocnících se odráží respekt, úcta a láska k přírodě, která je pro Manufakturu tou největší inspirací. Zároveň se nezapomíná ani na nejnovější kosmetické trendy, díky kterým vznikají báječné moderní produkty, které hrdě konkurují i zahraničním značkám.

Voňavé tipy

Umožněte svým nejbližším výjimečnou chvilku pro krásu i relaxaci ve společnosti české kosmetiky a potěšte je dárkovými sety s poctivými produkty plnými přírody a zprostředkujte jim šetrnou péči a příjemné chvilky relaxace. Maminky, manželky nebo partnerky ohromí romantický set s Růží a vřídelní solí nebo unikátní sedmikráskové lázně, babičce udělá radost pečující kosmetika s nostalgickou vůní Levandule. Dědečky překvapí pivní kosmetika s obsahem skutečného českého piva a tatínky, manžele nebo partnery potěší báječná pánská kosmetika pro opravdové muže. Kamarádka nebo sestra bude určitě jásat nad sladkým balíčkem s limitovanou edicí Jahoda a bezový květ. A komu by se asi líbil slavnostně vypadající balíček s novou limitovanou edicí Jablko a mandle?

Přesto váháte? Naštěstí tu jsou další pomocníci…

Dárkový průvodce

Navštivte velkého dárkového průvodce, s jehož pomocí snadno objevíte ty nejlepší dárky pro celou svou rodinu i své blízké. S Manufakturou je nakupování Vánočních dárků snadné a záruka úspěchu je 100%. Nechte si poradit při výběru…

Dopis Ježíškovi

Inspirujte Vaše blízké k tomu, aby napsali dopis Ježíškovi. Opráší tak své nostalgické vzpomínky na dětství a Vám úžasně usnadní práci. Jak na to? V e-shopu manufaktura.cz najdete odkaz na speciální Wish List, který Vám pomůže plnit přání Vašich nejbližších. Jednoduše je rozešlete budoucím obdarovaným a nechte je si přát…

Více na Manufaktura.cz

Reklama