Roztomilý hřejivý plyšák zahřeje nejen děti
Mají vaše děti rády plyšáky? Máme pro vás krásný tip na dárek. Tento plyšák všechny malé neposedy příjemně zahřeje!  Z množství různých zvířátek si mohou vybrat svého nejoblíbenějšího kamaráda, který prohřeje a provoní jejich postýlku, a kterému mohou šeptat do ouška svá tajemství. Navíc plyšáci Warmies uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška a za chladných nocí krásně prohřejí studenou postel. Stačí nahřát 1,5 minuty v mikrovlnné troubě (při výkonu 600-1000 W) a plyšáci vydrží až 2 hodiny hřát! V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky. Jejich náplň je 100% přírodní z prosa a lněných semínek.

Více informací naleznete ZDE.

 

Užijte si večírek i rodinnou sešlost s party hrou TEAM 3
TEAM 3 je hra, která jistě zabaví nejen děti, ale i dospělé. Hodí se nejen na rodinné sešlosti, tábory, ale také na večírky dospělých. Cílem hry je postavit stavbu z 3D dílků. Háček je v tom, že hráč, který stavbu staví, má zakryté oči, hráč, který mu napovídá, nezná zadání a hráč, který zadání zná, nesmí mluvit. Dokážete stavbu postavit v časovém limitu?
Team 3 - Růžová edice: Zde najdete minirozšíření Prostorový pres v jehož rámci budete muset stavět do výšky.
Team 3 - Zelená edice: Hra má jiná zadání, která lze navzájem kombinovat, a odlišné minirozšíření.

Více informací o zelené edici naleznete ZDE. A o růžové ZDE.


 
Kvízová hra Všechny divy světa nejen pro cestovatele
Pokud rádi cestujete nebo poznáváte nová místa, je hra Všechny divy světa to pravé pro vás. Jejím prostřednictvím se seznámíte se 195 nejpozoruhodnějšími místy napříč celým světem. Vaším úkolem je dané místo z fotografie pojmenovat a zařadit do správného kontinentu. Čím více toho víte, tím více bodů získáte. Nejlépe se uchytí ti, kteří toho mají hodně nacestováno, koukají na cestopisné pořady anebo projíždějí cestovatelské fotky na Instagramu. Zahrát si můžete třeba během vánoční rodinné sešlosti nebo kdykoliv budete mít chuť se pobavit a rozšířit si obzory.

Více informací naleznete ZDE.


 
Zábavné pohádkové učení pro nejmenší
Hledáte vhodný dárek pro děti předškolního věku? Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení s Elektronickou Albi tužkou z edice Kouzelné čtení seznámí ty nejmenší s barvami, tvary, částmi těla, čísly nebo třeba protiklady. Celou knihou je doprovodí skřítek Zvídálek.  Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní Elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového.

Více informací naleznete ZDE.


 

Reklama